Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 245
@pss8888: czasy się zmieniają. A i były już takie czasy, w których mężczyźni dorównywali kobietom, jeśli chodzi o makijaż, peruki i ubiór.

Dla mnie fajna sprawa, że facet może sobie teraz pójść normalnie do fryzjera po coś więcej niż obcięcie na jeża, że może pójść do kosmetyczki, że może używać więcej kosmetyków niż jeden krem o nazwie BÓL i CIEMNOŚĆ, żeby nikt jeszcze nie pomyślał, że o siebie dba, że może
@Glikol_Propylenowy o jezu jakie wspomnienie dzieciństwa.

Chodziło się do jakieś gównofryzjerki, która potrafiła tylko powiedzieć "No hehe, masz za gęste włosy, tego nie da się na żaden sposób ułożyć, najlepiej maszynką na 0"

A jak zaczęły się pojawiać te profesjonalne barbershopy to pokochałem swoje włosy. Jeszcze mi polecili spoko pomady do takich włosów, a nie jakiś żel z marketu za 6zl xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 175
Tak, i na masaż prostaty z kolegami również

@pss8888: a ciebie co to interesuje? Chcesz to masuj, nie chcesz to nie musisz. Masz wybór, w czym problem?

Ale pisanie, że dbanie o siebie = homoseksualizm to już jakiś wyższy poziom boomerstwa.

Już nie wspomnę o tym, że czasy się trochę zmieniły i nie tylko kobiety muszą o siebie dbać. Znaczy faceci nadal nie muszą, tylko niech potem nie płaczą, że największe