Wpis z mikrobloga

Na dolnym śląsku widać powszechne niezadowolenie (nie napiszę wk...) bo mi usuną posta. Jeśli tak jest w całej Polsce, to lud urządzi karakanowi wcześniejsze wybory po epidemii. Będą go prowadzać na sznurku jak Pawlak kota, nie pomoże mu nawet WOT przed willą. Ludzie się pytają, gdzie ich pieniądze, skoro szpitale nie mają na kilka maseczek. Przedsiębiorcy u mnie kupili szpitalowi pralko-suszarkę do fartuchów. Wstyd! To dopiero początek, za 2-3 miesiące skończy się epidemia i ludzie rozniosą ten chlew.
#koronawirus #bekazpisu
  • 14
@glogovianin porozmawiaj z kimś kto pracuje w #kghm, co tam się dzieje to dopiero cyrk. "Kopalnie będą pracować do ostatniego żywego górnika". Pisiory chwalą się że KGHM produkuje płyn dezynfekujący, ale pracownicy nie mają czym zdezynfekować rąk, maski zabrało wojsko, brakuje nawet przeciwpyłowych. Rękawic brak. Dyrekcja zamknięta w swoich gabinetach na klucz, wszelkie spotkania, narady odwołane żeby nikt z "szych" nie miał kontaktu z pospólstwem. A szarzy robotnicy jak mięso armatnie.
@glogovianin: xD niezły żart , wystarczy jedno zdanie: "jak wygrajom oni to zabiorom 500+ i podniosom wiek emerytalny" - pyk wygrane cokolwiek jest do wygrania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wydaje mi się że było kiedykolwiek w historii społeczeństwo które dobrowolnie zrezygnowało z socjalu, to będzie się kręcić dopóki nie nastąpi jakaś katastrofa na miarę wenezueli albo samorozpad partii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
za 2-3 miesiące skończy się epidemia i ludzie rozniosą ten chlew.


@glogovianin: hahahaha polaczki rozniosą? Będą dalej łapać zębami jego ślinę i mówić, że smaczna. A w chwilach pomiędzy bełkotać coś o peło.