Wpis z mikrobloga

Yennefer z Netflixa:
była najgorszą uczennicą w Aretuzie, wybiła się na wyglądzie, doprowadziła do śmierci żony i dziecka króla, w sumie rozpieprza wszystko, czego się dotknie.
Tissaia:
- takich ludzi potrzebujemy. Błagam, wróć. Ucz przyszłe pokolenia.

xDDDDDDD Jezu, jaki ten serial jest beznadziejny. Nie mogę uwierzyć, że to oficjalna adaptacja Netflixa, a nie jakiś fan fic trzynastolatki.

#wiedzmin #yennefer
  • 43
@mroczny-jogurt: Niestety, tak jak wiedziałem jeszcze przed premierą, dopisane wątki są słabiutkie i niepotrzebne. A szkoda, gdyby trzymali się bardziej książek, to byłoby bardzo dobrze (W sumie wszystkie sceny z Geraltem, oraz Jaskrem są dobre.) Odcinki 1 4 i 5 są dobre, bo nie wymyślają na siłę niepotrzebnych rzeczy. Niestety 2, 7 i 8 są fatalne.
@SnikerS89: Klimat jedynie w pierwszej połowie, scenografia szału nie robi, ale dobra jak na fanowskie. Aktorstwo okropne, dialogi jeszcze bardziej, fabuła na poziomie gimnazjalisty, który wrzuca w co 3 dialog tekst o fraszce z W3. Lambert ty !!... Hehe ale smieszne, powtórzmy to 5 raz ! XD
@mroczny-jogurt Fajne historie, dobrze zagrał Cavil, fajna aktorka grająca Yennefer. Ma coś w sobie co przyciąga oko. Mega ładna. Na minus na pewno niektóre animacje np smoka. Dodam, że ksiażek nie czytałem, a grę skończyłem na porońcu.
@Czarendzer: Jaki nowatorski koncept, osoba która nie zna realiów dowolnego podmiotu nie powinna się o nim wypowiadać. Zatrudnijmy randomow do oceniania sztuki operowej i wydawajmy oceny na podstawie „nie podoba mi się” pana Janka, słuchacza disco polo ¯\_(ツ)_/¯
@mroczny-jogurt: Aha, ktoś obejrzał dowolny serial/film, ale ma o nim się nie wypowiadać, bo nie przeczytał książki. Ty na pewno przed dyskusją o dowolnym filmie, sięgasz najpierw po książkę. Nie rozśmieszaj mnie, bo to absurdalne.