Wpis z mikrobloga

@saakaszi: I dlatego w jednym z najbardziej religijnych krajów na świecie - we Włoszech totalnie jebło. A w "pogańskiej" Japonii czy Korei wszystko w miarę pod kontrolą.

Fajny ten bóg, najbardziej gnoi "swoich". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 190
@Fforrespectmidgets: teraz są świętsi nawet od episkopatu polski xD. Episkopat zachęca do skorzystania z dyspensy, brania komuni na rękę, ale @dendrofag jest mądrzejszy i zaleca chodzenie na koronaparty i branie wafla z ręki do ust, bo jeszcze go sprofanujesz cokolwiek to znaczy
  • Odpowiedz
@saakaszi:
Hej, saakaszi, już myślałem że na dobre o mnie zapomniałeś, nawet się trochę stęskniłem.
Ale strasznie słaba próba, musicie w swojej neuropejskiej sekcji dendrofobicznej bardziej się wysilić, wierzę że stać was na więcej.

Z Panem Bogiem.
  • Odpowiedz
@niedoszly_andrzej: Zachęcanie chodzenia do kościoła, przyjmowania komunii do ust i nazywanie tego profanacja.

Niemal dokładnie 15 lat temu, 9 marca 2005 r. Episkopat Polski, w ślad za instrukcjami Stolicy Apostolskiej, jednogłośnie przyjął stanowisko, wedle którego dopuszcza się możliwość przyjmowania Komunii świętej na rękę. Jeszcze przed wykryciem pierwszego przypadku koronawirusa w Polsce, przewodniczący KEP abp Stanisław Gądecki, 28 lutego, zachęcił w komunikacie duchowieństwo i wiernych do zachowania zwiększonej ostrożności, a w
  • Odpowiedz