Wpis z mikrobloga

  • 66
Czy możliwe jest, że koronawirus jest w Polsce już od lutego? W połowie lutego zachorowałem jak nigdy wcześniej:
- mocny suchy kaszel
- gorączka
- trudno było złapać oddech
- bóle mięśni
- duże zmęczenie.

Trwało to kilka dni. 9-14 lutego.

Lekarz stwierdził, że to prawdopodobnie grypa.

#koronawirus
  • 33
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@emyot2: @Lwica90: @grizze: weźcie mnie nie straszcie. Praktyczbie przez cały luty zdychalem, miałem ostry suchy kaszel, temperature, bóle mięśni i głowy, lekarz stwierdził że to grypa, brałem antybiotyki które niewiele pomogły
  • Odpowiedz
@emyot2: 14 luty, lekki bol gardla, oznaki przeziebienia, suchy kaszel
15 luty, mocny bol gardla, bol glowy i miesi, mega zmeczenie, temperatura 38.7 (zjadlem 8 aspiryn przez caly dzien i nie chcialo ustapic), suchy kaszel ktorego nie moglem uspokoic
16 luty bol gardla minal zupelnie, dalej bol miesni, zmeczenie, suchy kaszel, goraczka
17 luty bylem u lekarza, stwierdzono obupulne zapalenie pluc - lekarka mowi "no ladnie Pan to sobie wyhodowal", a
  • Odpowiedz
@duzyg: Mnie przez w tyg łeb bolał. Miałem też kilka dni lekkiego kaszlu i jeden dzień trudności z oddychaniem. Była też sraczka i objawy ustępowały i wracały. Jednak nie miałem gorączki, więc nie to raczej nie to.

czytałem gdzieś coś wczoraj że przesłanki o czymś podobnym do covid19 były już w 2019


@Frygus96: Mnie rok temu na przełomie kwietnie i maja potwornie poskładało. Kaszel taki że płuc mało nie wyplułem.
  • Odpowiedz