Wpis z mikrobloga

Wiecie kto jest gorszy od tzw. madek 500+?

To ludzie chorzy psychicznie na punkcie zwierząt.

Bądź dziewczyną. Miej kota. Zwiąż się z facetem, który ceni sobie czystość, porządek i pachnące mieszkanie.
Zamieść wpis na mirko o swojej sytuacji. I przychodzi chora psychicznie kocia dzbanica pic rel, którą nawet opka uważa za skrzywioną.

Skąd się tacy ludzie biorą? Jak nie lubisz zwierzątek to od razu jesteś chorym psychicznie psychopatą (pleonazm zamierzony) który jest seryjnym mordercą.

Ludzie posiadający kota zawsze twierdzą że ich kot jest wychowany i nie chodzi po blatach w kuchni. Chodzi, jak tego nie widać. Sra do kuwety, potem to zagrzebuje swoimi łapami. A potem tymi samymi łapami chodzi po blatach w kuchni, gdzie przygotowuje się jedzdnie. Smacznego.

A co jeśli ja lubię zwierzęta, a wręcz je kocham? Pod warunkiem że są na moim talerzu.

#bekazpodludzi #kociara
Pobierz Viarus_ - Wiecie kto jest gorszy od tzw. madek 500+?

To ludzie chorzy psychicznie na...
źródło: comment_1584864425VrH3RHzjq8Kgj6bIFcvrm4.jpg
  • 264
@chrominancja: czy OPka coś napisała o przemocy psychicznej? Nie! Ty dorabiasz do tego jakieś bzdury podobnie jak ekipa kociar o traktowaniu (przyszłego) dziecka, spowodowaniu wypadku kitku i pisaninie o psychopacie
@bijotai: widzę nie przeczytałeś chyba niczego z tego co napisałam plus dopisujesz mi coś czego nie powiedziałam. Pisz sobie co chcesz, z mojej strony ta dyskusja jest skończona bo jesteś dla mnie nijakim rozmówcą. Elo.
@chrominancja: cudownie, że jak wykaże ktoś twoje manipulacje to rejterujesz w podskokach...
Potrafisz wskazać

potem przemocą psychiczną zaczął na nią naciskać na pozbycie się kota bo ON PRZECIEŻ MÓWIŁ, że nie lubi kotów

czy już będzie z tym problem?