Wpis z mikrobloga

Ty czy ja możemy nim gardzić, ale miliony na niego głosują i go wybierają. I nic z tym nie zrobimy, taki ustrój, ehh
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marek1991: biedni belgowie, holendrzy, czesi, słowacy, ukraińcy, anglicy, portugalczycy. nie mają kaczyńskiego i u nich otwarte granice i szkoły... A NIE CHWILA XD

@yahoomlody: Następny dzban. Ważne kiedy swój kraj zamknęli a nie czy w ogóle. U nas obecnie jest mniej zarażeń niż było w UK zgonów jak zamykali puby.
  • Odpowiedz
@FGRoch: Hitler też pokonał wiele przeciwności zanim odniósł sukces, jest dla ciebie godny podziwu?
Zięba też odniósł sukces, jest godny podziwu? Karakan to szkodnik, którego negatywne działania i decyzje Polska bedzie odczuwała jeszcze długie lata jak on sam się już przekręci.
  • Odpowiedz
Miał jednego wroga którego na wiele lat wyeliminował.


@FGRoch: Nikogo nie wyeliminował, Tusk sam odszedł na lepszą posadę po prostu. Gdyby został, to Kaczor nie miałby tak łatwo. Zresztą zobacz, próbowali go tymi komisjami przycisnąć to od 1,5 roku już go nie dotykają.
  • Odpowiedz
jestem za pis i dudą ale tej mendy tak nienawidzę że #!$%@? aż mnie się gotuję we krwi na jego widok


@AleksanderRoz: przepraszam uprzejmie, masz rozdwojenie jaźni?
Bez Kaczyńskiego nie ma Dudy i PiSu. On ich stworzył.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yahoomlody: tusk by powiedział "koronawirus to poważna sprawa. nie lekceważę jej. w poniedziałek odniosę się do niej na konferencji prasowej".
a w zamian mamy faceta, który od pół roku oka nie zmrużył.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FrasierCrane: tak, Hitler jest godny podziwu. należy odróżnić skuteczność od tego, do czego ona doprowadziła.
taka np. Szczuka jest inteligentna, co nie zmienia faktu, że głupia. Hitler był skuteczny, co nie zmienia faktu, że zbrodniarz.
kaczor to maniak, ale taki np Grzesiu Schetyna nigdy by nie wpadł na pomysł, w którym Dudeł ratuje przedsiębiorców przed zusem, a kaczor właśnie to wczoraj zrobił.
to, że potrafi się schować przed kamerami, skoro
  • Odpowiedz