Wpis z mikrobloga

Hawking doktorat udostępnił a stary dziad na polskiej uczelni nie da slajdu sfotografować bo "HURRR MOJA INTELEKTUALNA WŁASNOŚĆ MÓJ WYSRYW GENIUSZU NIE PLAGIATOWAĆ MNIE STUDENCIAKI-ROBAKI JA GO 3 GODZINY Z ZAGRANICZNEJ KSIĄŻKI TŁUMACZYŁEM"

#studbaza #studia #heheszki #bekazpodludzi
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ramzes8811: im więcej czytam tych historii, tym bardziej cieszę się, że u mnie jest normalnie - wszelkie materiały dostępne online, wykładowcy nie puszą się o byle co, nie ma wymogu garniturów na egzamin, większość spraw idzie załatwić przez maila
  • Odpowiedz
@ramzes8811: Ogółem z moich dwóch lat obserwacji wynika, że im młodszy wykładowca\cwiczeniowiec tym zdrowsze i bardziej ludzkie podejście do studentów.
Stare dziady w dużej części mają n------e pod deklami, siedzą na tych uczelniach 40 lat i stracili kontakt z rzeczywistością. Wydaje im się, że są jakimiś pół Bogami i studenci powinni im składać pokłony, że w ogóle mogą chodzić na ich porywające wykłady.
Pogarda dla studentów aż od nich bije,
  • Odpowiedz
@ramzes8811 jak nienawidze gdy ktoś nie chce dzielić sie swoją wiedzą. Sam wiekszosc wie tylko dlatego ze ktoś to zapisał i przekazał ludzkości a komuś nie powie bo widzi konourencje. hatfu!
  • Odpowiedz