Wpis z mikrobloga

@przegrany_przegryw o czym ty mówisz? to domeną spierdonów jest uzależnienie od internetu - gdyby ci kabel stara odcięła to byś był po prostu jeszcze bliżej wyskoczenia z okna niż jesteś. Normalni ludzie potrafią się bez tego obejść, bo zawsze można się spotkać ze znajomymi, a że teraz nie można to takie zabawy służą też jakiejś socjalizacji.

Frustruje to co najwyżej inceli czy innych spierdoksów bo nie mają przyjaciół, nikt ich nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoKazania ale gadasz głupoty

to domeną spierdonów jest uzależnienie od internetu - gdyby ci kabel stara odcięła to byś był po prostu jeszcze bliżej wyskoczenia z okna niż jesteś.


3 dni bez internetu, 2 dni bez prądu i sieci kilka dni temu, wyobraz sobie, że mimo uzależnienia od telefonu i mediów społecznościowych to żyje, obyło się bez płaczu, jest coś takiego jak KSIĄŻKI ¯_(ツ)
  • Odpowiedz
@jutokintumi a przez to wyzwanie ze zdjęciami na fb duza część mojej rodziny zasiadla do oglądania fot z dzidcinstwa, przez co wysylali mi mase smieszych fot o których nawet nie miałam pojecia, w tym moich i bawilam sie świetnie chociaz na odległość
  • Odpowiedz