Wpis z mikrobloga

@fenis: Eackiego plusuje skrypt. A poza tym co są warte plusy na wykopie? Nic. W znalezisku cejowski vs gej gdy gej mówił o nazistach to wykopki klaskały uszami jak ktoś odkrył prawo godwina po raz x. Ktoś porówna pedałów do nazistów - wcale nie idiota.
  • Odpowiedz
@fenis: Kto eacki? Przecież on niedawno pisał, że geje powinni się cieszyć, że ich nie zabijamy, wstawiał wpisy o tym, że geje nie powinni korzystać z praw człowieka itd. Jak dla mnie ktoś taki porównujący kogokolwiek do nazistów jest hipokrytą. Poza tym argument: oparty na zasadzie: "Nie to wy jesteście nazistami" też jest żałosny.
  • Odpowiedz
@Tamerlan: Z opisów mojej szwagierki, która miała przyjemność dzielić mieszkanie z takimi, a która jest lewaczką z #!$%@? ego krakowskim (wielkie elo, studenty, luz-blues, itp.) nachodziły mnie takie same myśli kierowane obrzydzeniem i zażenowaniem a przede wszystkim niesmakiem związanym z ich zachowaniami. Pod wpływem chwili wypowiedziałem podobne słowa, co w rzeczywistości skończyło by się tylko ominięciem danego osobnika bez żadnej agresji.

To tak jak z filmikiem wilka złapanego we wnyki
  • Odpowiedz
i nie mam prawa ingerować w to, to mu ryj po asfalcie rozsmaruję


@fenis: Po co sobie ręce brudzić ;>?

A co do eackiego - nawoływanie do eksterminacji, manipulacje - no jednak koleś zdrowy nie jest.
  • Odpowiedz