Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@istp: Dokładnie nie ma , są tylko zalecenia zostania w domu. Stanu wyjątkowego też raczej nie wprowadzą bo jak to wybory przesunąć.....
@SzuriaM: wiecie co? walić starych pierdzieli nie mających we łbie dosłownie nic i nie zdających sobie sprawy że mogą się przekręcić, selekcja naturalna.... tylko kto #!$%@? pierwszy po karetke będzie dzwonił bo "słabo mi.."... nosz #!$%@?, pozajmują wszystkie miejsca w szpitalach, nie będzie łóżek, bo będą same pierdziele leżeć... i teraz TY człowieku pracujący, utrzymujący obecnie ten #!$%@?łek, będziesz chciał się dostać do szpitala bo nie wiem, chociażby będziesz miał wyrostek
@SzuriaM: smutne, sami starzy ludzie. Nie chciałbym dożyc starości z takim #!$%@? łbem


@jarema87: No, mogliby se z uberEats zamówić żarcie, a nie pod sklepem stoją.

Wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale starsi ludzie nie zawsze są obeznani z technologią i nie potrafią zrobić zakupów bez wychodzenia z domu. Niektorym też nikt nie pomoże, wiec jakie wyjście mają twoim zdaniem?
@SzuriaM: Brawo. Kolejny sprawiedliwy. Jaki wirus taka kwarantanna, jaka kwarantanna taki efekt. Wszystko na pół gwizdka, bo tak. A że ludzie się wzajemnie żrą też fajnie - powiedział każdy wspaniały rząd zawsze i wszędzie.
@AnMarie: wystarczyło przyjść godzinę później, w południe, wieczorem, zaraz przed zamknięciem. Nie wierze ze nie mają jedzenia na jeden dzień


@jarema87: A skąd mieli wiedzieć, że o 7 rano są kolejki? Jeśli sklepy są odkażane to logicznym, że najlepiej przyjść jak najwcześniej póki sklep jest jeszcze czysty.
@SzuriaM dlatego na ulicach powinno być wojsko i policja
Strzelec gumowymi kulami i razić prądem
Mandaty po 100 tys zł i praca w hucie lub w kamieniołomach
@SzuriaM: z jednej strony nie ma co sie nad nimi rozczulac, emeryci to obciążenie dla skarbu panstwa, pobieraja emerytury, sa głównym klientem NFZ, nie pracuja, tylko i wyłączenie przejada to co wlozyli do ZUS. Gdyby doszlo na swiecie do skrajnej epidemii i zabrakloby respiratorów dla mlodych i dobrze rokujacych to niestety ale emeryci beda ostatni w kolejce do ratowania.
Troche to smutne ale tak dziala natura, najslabsze jednostki muszą zostac usuniete