Wpis z mikrobloga

Taka prośba - tak wszyscy w koło psioczyli na to, że ludzie pójdą w niedziele do kościoła i wszyscy zginiemy. W mojej parafii zorganizowano transmisję online z mszy - i wszytko pięknie, kościół świeci pustkami, parafianie gromadzą się online.

ALE poszło jakieś info z youtube, że jak nadal chcemy prowadzić transmisje, to konto z którego jest to prowadzone musi mieć 1000 subskrybentów (nie mam pojęcia z czego to wynika, pewnie polityka YouTube) - mogę prosić Was o suba?

https://www.youtube.com/channel/UCoGtoQorD5UHwHhNUBbDsDg

Oczywiście można pewnie zmienić konto i znów starczy na kilka transmisji, ale teraz jest jedna osoba która podjęła się tego zadania i tak jest prościej...

#koronawirus #kosciol #youtube
  • 7
@jppwt: Paweł Pogorzelski
@Apkidlafirm: nie chce się wdawać w dyskusje nt. KK. Moja parafia jest bardzo fajna, mamy świetnego księdza, który nie jest oderwany od rzeczywistości, trafia do ludzi (głownie młodych - średnia wieki u nas to tak na oko 30-40lat + mnóstwo dzieci). Sam korzystam z tych streamów i zależy mi by były utrzymane.
@Diabelek: Jasne. My np. w naszej gwardii wafen SS mamy też swietnego Reichsfuhrera. I ile razy ludzie pytaja mnie o moje tatuaze, moje swasty na klacie itp. ja im mowie - hola hola, je jestem czlonwkiem waffen SS powrzechnego, a Hitler, Borman, Himmler czy Eichman to tylko wysoko postawieni dostojnicy Waffen SS, to nie cale Waffen SS. Podobnie jest z Mein Kampf - ja sobie czytam we wlasnym zakresie, to nie