Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gg_jap: Ale to ludzie wartościują wszystkie zdarzenia, zdarzenia same w sobie nie niosą informacji o tym czy są przytłaczające czy nie. Wiem że wydaje się to niemożliwe, dwa lata temu sam bym w to nie uwierzył, ale teraz wiem że jest to po prostu kwestia wyboru jak patrzymy na świat.
@RandyBobandy zawsze mnie rozwala właśnie, jak ktoś mi przypomni, że w sumie dobro i zło nie istnieje, wszystko się po prostu dzieje. To jest niesamowite :) tylko czemu ta wiedza nie jest powszechna, dlaczego ludzie nie chcą tego zrozumieć. Myślę, że dlatego, że takie życie jest łatwiejsze w jakiś sposób, z obwinianiem świata za niektóre rzeczy które nam się nie podobają...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gg_jap: Większość ludzi nawet nie słyszała o tym że można nie dzielić świata na dobro i zło, nie mówiąc już o tym żeby taką filozofię wprowadzić w swoje życie. Wg mnie łatwiej jest żyć ze świadomością że wszystko jest ostatecznie dobre :)
@RandyBobandy no mówiąc "dobre" już oceniasz :) ale rozumiem przesłanie, tylko czasami myślę że "ignorance is a bliss", ale nie da się wrócić z tej ścieżki jak już ja zobaczyłeś i koniec końców tak jest też ok
no mówiąc "dobre" już oceniasz


@gg_jap: Tylko czy to jest ocena skoro nie ma nic oprócz tego Dobra?(powinienem tam był napisać wielkie "D")

Czasami się zastanawiam czy dałoby się jednak zejść z tej ścieżki i zająć się "normalnym życiem" hmm