Wpis z mikrobloga

@ChelseaDagger pracuje w transporcie i choć caly czas umowę na czas nieokreslony mam, to defacto pracy teraz po prostu nie ma i nic nie wskazuje żeby w najbliższym czasie była Generalnie tak, straciłem pracę
  • Odpowiedz
@ChelseaDagger: parę osób z gastro i szykują się kolejne zwolnienia, pewnie i na mnie przyjdzie czas jeżeli tak to będzie wyglądało dalej więc biorę pod uwagę najgorszy możliwy scenariusz pomimo w miarę komfortowej sytuacji w jakiej się znalazłem.
  • Odpowiedz
@ChelseaDagger: od znajomego który w tym siedzi wiem, że branża automotive od poniedziałku leci na przymusowe wakacje. Praktycznie cała produkcja samochodów w Europie staje, wszystkie montownie i firmy będące dostawcami/poddostawcami zrobią też przestój.
  • Odpowiedz
@ChelseaDagger: Kolega, branża sprzedaży był na okresie próbnym i jeszcze kilka osób. Umowa miała zakończyć sie z końcem Marca. Mieli cały czas mówione, że będzie im umowa przedłużona. Niestety w obliczu koronawirusa, wszystkim na tym okresie próbnym podziękowano. Poszli im o tyle na rękę, że natychmiastowo ich wysłali do domu, żeby mogli sobie znaleźć nową prace, a oczywiście zapłacą za pełen miesiąc do końca marca.
  • Odpowiedz
@ChelseaDagger: ziomek ze sporym doświadczeniem poleciał. Tak jak i prawie połowa jego firmy. Pracował w RnD.
Inny ziomek w banku powiedział, że szefostwo już wprost mówi, żeby szukać czegokolwiek bo będą zwalniać. Ja siedzę w IT a też jestem osrany.
Jest masakra i pogrom w #!$%@?, a zapowiada się, że będzie gorzej. Do tego każdy dzieci, kredyty, całe życie podporządkowane wypłacie - taki niestety urok pokolenia dzisiejszych 30-40 latków.
  • Odpowiedz