Wpis z mikrobloga

Tak mnie zastanawia wykopki plujące na #uk w związku z #koronawirus. Biorąc pod uwagę, że w Polsce zrobiło się troszeczkę cieplej i ludzie powoli i tak wychodzą na ulice to czy podejście behawioralne jak robią brytyjczycy nie jest mądrzejsze: zakażemy ludziom wychodzić teraz, to po kilku tygodniach jak będziemy musieli by szczególnie nie wychodzili z domów to wszyscy wylegną na ulice z nudów. I czy w Polsce jak przyjdzie Wielkanoc, 20 stopni, słoneczko to czy nagle młodzież nei zacznie biegać po ulicach bo ile można siedzieć zamkniętym, starzy ludzie do Kościoła bo Wielkanoc to najważniejsze święto w roku i dopiero wtedy wszystko jebnie.

I druga rzecz: jeżeli plan polskiego rządu, niewyspanego ministra co ciężko pracuje, pisu, który ujowy ale teraz zadziałał dobrze jest taki wspaniały to może ktoś podlinkować mi co polski rząd planuje na globalne #!$%@?ęcie, bankurutujące biznesy, dwucyfrowe bezrobocie itd już za parę miesięcy? Może ktoś dać jakieś źródło jaki jest plan polskiego rządu na pandemię i gospodarkę już po wyborach prezydenckich?

(Żeby nie było - ja nie wiem czy brytole mają rację - mam nadzieję, bo mieszkam tu i ... nie chce umierać :) Szczególnei nie chcę umrzeć jako bezrobotny w obcym kraju. Ale nie wiem. Tylko martwię się o rodzinę w Polsce i raportujecie, ze ludzie już nie mogą usiedzieć na dupach i nie słyszę NIC o planach długoterminowych a nie tymczasowozaradczych i chciałbym by mnie ktoś uspokoił nieco).
  • 10
@JimNH777: W mojej ocenie obecna strategia, to właściwie wyczekiwanie na szczepionke albo skuteczne metody leczenia. Nie da się wszystkiego zamknąć w nieskończoność, ponadto wirus cały czas będzie stanowił zagrożenie. Nawet jeśli jego zasięg radykalnie spadnie.
@JimNH777: idź do Holland and Barret kup sobie 500mg witaminy C 25 mikrogramow witaminy D3 i 800 mikrogramow witaminy A i się suplementuj jeden strzał kazdego dziennie - możesz tez kupić Milk Thistle to wzmocnisz wątrobę która odpowiada za odporność i usuwanie syfu po bakteriach i wirusach

Dodatkowo olejek eukaliptusowy i VapoRub - jak poczujesz że coś złapałeś to możesz troszkę do wrzątku wpuścić i się inhalowac wdychając przez nos -