Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się, że nadchodzi apokalipsa i jej 4 jeźdzćów. Wystarczy przeanalizować ruchy Amerykanów oraz ich politykę od kliku lat:
- jeździec pierwszy to zwycięzca, którego interpretowano jako antychryst, oczywiście chodzi tutaj o Trumpa, który wygrał wybory
- wojna - USA prowadzi dużo wojen w regionie bliskiego wschodu, co powoduje śmierć wielu osób w tamtym regionie, a jeszcze bardziej zdestabilizuje gospodarki świata, np. ceny ropy.
- plaga, są plotki że to USA wypuściło wirusa do Chin aby zdestabilizować region. W Europie podobno są dwa szczepy wirusów, co może dać do myślenia, że chcieli również zdestabilizować Europę. Przez globalizację mamy jedną epidemię dwóch wirusów - z Europy i Chin
- śmierć - na to czekamy, prawdopodobnie jeszcze za 1 kadencji "jeźdźcy zwycięzcy" czyli Tumpa i prawdopodobnie będzie to wojna nuklearna.

Odkryłem to jako pierwszy, więc zaraz pewnie będę miał w domu oddziały specjalne i okrzykną mnie wariatem. Ale ja poznałem prawdę i pragnę byście poznali ją i wy. JA ZNAM PRAWDĘ!

#koronawirus #ddariel #polska #swiat
  • 10
- jeździec pierwszy to zwycięzca, którego interpretowano jako antychryst, oczywiście chodzi tutaj o Trumpa, który wygrał wybory


@Dariel: nabierz perspektywy, na razie nawet w najbardziej naciągany sposób jest niegroźnym w porównaniu do Hitlera, Stalina, Mao czy PolPota.