Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, czy takie maseczki mają sens? Gadałem z kilkoma pielęgniarkami i każda powiedziała, że lepiej takie coś, niż nic.
Prowadzę firmę krawiecką i zaczęliśmy robić maseczki dla siebie, ale może będzie też gdzieś dalej zapotrzebowanie?
Wiem że to gownoochrona, ale wolę gownoochrone, która zmniejszy niebezpieczeństwo o 5% niż żadna ochronę (procent podany z dupy). Maseczki wielorazowego użytku, do prania. Nawet nie wiem za ile można je wystawić... Z 7 zl?
#coronavirus #koronawirus
gumis112211 - Jak myślicie, czy takie maseczki mają sens? Gadałem z kilkoma pielęgnia...

źródło: comment_1584531734FdEJGvuWfl4UB73XkpEdMT.jpg

Pobierz
  • 22
@gumis112211 mają sens, nawet zwykła chusta bawełniana ogranicza dostęp wirusa, ale ogranicza a nie blokuje. Tyle że taką trzeba prac codziennie jak nie kilka razy dziennie. Zrób projekt z fajnym motywem j spokojnie sprzedasz nie wiem czy po 7 zeta ale zejdą szybko
@kris03 o, czyli połowę mniej niż na alledrogo. No ale kij, ja na tym nie muszę tyle zarabiać co oni, mi wystarczy na materiał i żeby pracownikowi zapłacić. A że mamy sytuację jaką mamy to ceny nie będę windować
A że mamy sytuację jaką mamy to ceny nie będę windować


@gumis112211: chcesz być odpowiedzialny za to, że wielu ludzi którzy nie potrzebują tak bardzo maski skuszą się na jej zakup bo nie podniesiesz cen, przez co ci którzy naprawdę ich potrzebują i są skłonni zapłacić więcej będą ich pozbawieni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mis_Kudlacz: @gmo88: @trobivik: @nmazocatto: @Hans_Olo: @tyrytyty: @macqooo: @nappy: @Awful_Deal: Wykopki moje drogie. Zrobiłem na szybko fotki i wstawiłem na stronę do sklepu. Jeżeli chcecie maseczki - proszę bardzo:
https://studioscorpion.pl/?product=maseczka-bawelniana-dwuwarstwowa

Pisałem gdzieś na wypoku że chcę za nie z 7 zł - więc zrobiłem kupon rabatowy. Jak wpiszecie w kuponie
"jestem_piwniczakiem" to odejmie się 30% z ceny, co da 7,70 za sztukę. Myślę, że