Wpis z mikrobloga

Parafrazujac klasyka - "uczmy sie nienawidziec rzadzacych, tak szybko odchodza". A tak nawiasem, to ciezki wybor, na kogo mi sie lepiej narzekalo... Dobrze, ze mamy tylko jednego premiera, bo inaczej to by mi chyba glowe roz#@o ()
  • Odpowiedz
@jguten2:

Za tym nieudacznikiem ? Za tymi pastuchami z Platformy hue hueh euh eueh uheu XD

A odnośnie tego zdjęcia to coś ci opowiem, nie wiem czy wiesz ale to wzrost PKB czyli za Tuska 1,7%, w tamtym roku mieliśmy 4,2 % a w 2018 ponad 5%, więc Tusk ze swoim 1,7 % może się schować i nie robić wstydu.

A jeszcze ci powiem że ja szczerze wątpię że za Tuska
m.....g - @jguten2: 

Za tym nieudacznikiem ? Za tymi pastuchami z Platformy hue hu...

źródło: comment_1584521940CL4zfWcJXziQ1v2KEujjF1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mercedes_amg: to jest mój pierwszy wpis o polityce w ogóle i zrobilem go tylko dlatego ze co dzień widzę upośledzonych pislamistów którzy spuszczają się nad ministrem zdrowia bo ma podkrażone oczy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Widze masz wyprany mózg piowską propagandą i stanowisz najtwardszy pisowski beton nie widząc afer które dzieją się za rządów tych złodzieji. Tyle było afer za po, wszyscy mieli siedzieć a na razie
  • Odpowiedz
@mercedes_amg

Ja #!$%@? xD

Typie, porownujesz dwie sytuację
1. Wzrost pkb na poziomie 1% w czasie gdy wszyscy w koło mają spadki w granicach 5%
2. Wzrost pkb na poziomie 4,2% w czasie gdy wszyscy w koło mają podobny wzrost

I do tego twierdzisz że sytuacja nr 2 to większe osiągnięcie xD ciekawe co będziesz pisał jak w 2020 będziemy mieli -5% a inflacja będzie dwucyfrowa xD
  • Odpowiedz