Wpis z mikrobloga

Pisiory to są po prostu, #!$%@?, mistrzowie. Każdy normalny człowiek wie, że wybory powinny być przesunięte, a wręcz muszą. Chociażby z uwagi na to, że żaden kandydat, poza oczywiście jednym, nie może robić normalnej kampanii. Oni wszyscy mają związane ręce - i to z pewnością się nie zmieni w najbliższym czasie. Gdyby się z tego wyłamali, to pisiory oskarżyłyby ich o robienie kampanii na koronawirusie. Już #!$%@?ę od tego, że nie wiadomo, czy nawet same wybory udałoby się sprawnie przeprowadzić. Powątpiewam.

Ale nie. Pisiory wmawiają, że zobaczymy, bo na razie to tak naprawdę nie ma do tego podstaw. Ale później ewentualnie się nad tym zastanowimy. No zajebiście. Jak to odczytywać? Ano tak - dopóki Dudzie udaje się robienie kampanii wyborczej na i słupki wzrastają, to nie planujemy przełożenia terminu wyborów, ale jeśli to się zmieni i trend odwróci, to oczywiście możemy rozważyć przesunięcie.

Poza tym - kogo teraz interesują rozmowy o czymkolwiek innym niż o koronawirusie?

Tych komuchów nie interesuje nic, poza własną dupą. Tfu.
#koronawirus #polityka #bekazpisu #4konserwy #neuropa #konfederacja
  • 23
  • Odpowiedz
@rorf46: Przecież do komisji wyborczych nikt rozsądny się nie zgłosi. Nie da się nawet legalnie przeprowadzić ich szkolenia.
Dla PISu zaraza jest szansą, ostatnią deską ratunku. To taka tradycja, trumny smoleńskie, klęska, w takich warunkach są najskuteczniejsi ze swoją polityką.
  • Odpowiedz
@przeciwko78: ja sie zglosilem... ale nawet jesli by chcieli mnie wziac to odmowie, nie widzi mi sie spotkanie z 1000+ osob jednego dnia w obecnej sytuacji xD

A napewno nie za 350 zeta xDD
  • Odpowiedz
@Miedziany_Brodacz: mnie sie marzy model demokracji na wzor szwajcarskiej, z checia bym nawet co weekend sobie usiadl do kompa i zaglosowal w waznych sprawach nadajac kierunek polityce jako spoleczenstwo, niestety, to niemozliwe, bo okazaloby sie ze wystarczy max 100 posłów, i senat bylby niepotrzebny, a i spoleczenstwo mogloby przeglosowac krzywdzace dla politykow postulaty.

Tak samo z elektronicznym glosowaniem w tej sprawie, nie zrobia tego z jednego powodu, to nie ich elektorat,
  • Odpowiedz
@rorf46: Moim zdaniem potrzeba dużego nacisku społecznego, sami z siebie w życiu tych wyborów nie przełożą. Możliwość prowadzenia kampanii tylko przez Dudę to jedno, ale do tego dochodzi wypłata 13 emerytury tuż przed wyborami. PIS będzie się zapierał rękami i nogami, żeby wybory odbyły się zgodnie z terminem.
  • Odpowiedz
@przeciwko78 do komisji nikt nie musi się zgłaszać. Zmusi się działaczy aby zmuszali swoje rodziny do zgłaszania się do komisji, bo jak nie to tatuś może już pakować biurko i znikać z ciepłej posadki.
A elektorat się zagoni siła, choćby batem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Tak samo z elektronicznym glosowaniem w tej sprawie, nie zrobia tego z jednego powodu, to nie ich elektorat, #!$%@? by te wybory z kretesem, babcie by nie zaglosowaly, a mlodzi wybrali by kazdego, tylko nie dudełe :)


@Dante27: głosowanie elektroniczne to głupi pomysł. A jak dodasz do tego bylejakość naszego państwa, to masz gotową katastrofę.
  • Odpowiedz
  • 1
@rorf46
@przeciwko78
@kobiaszu
Rozumiem że teraz bylibyście gotowi na złamanie Konstytucji No bo taka sytuacja.
Jak ogłoszą stan wyjątkowy to są dużo dalej idące konsekwencje polecam lekturę dokładną aktów prawnych.
Wprowadzenie stanu wyjątkowego nie wiąże się tylko z przesunięciem wyborów.
Najpierw się zapoznajcie z czym to się dokładnie wiąże a potem gadajcie farmazony. Potencjalne korzyści dla rządu mogłyby być dużo dużo większe właśnie po wprowadzeniu stanu wyjątkowego aniżeli teraz.
  • Odpowiedz
@roszej: #!$%@?, pisiory już łamały konstytucje i jakoś nie płakali nad tym, ale nagle teraz jest to dla nich nie do zrobienia, zwłaszcza, że wszyscy tego chcą i nikt nawet by nie protestował XDDDDD

Nie trzeba tu stanu wyjątkowego. Wystarczy stan klęski żywiołowej.

@prnppp: Chłopie, to jest moje marzenie, by za szkalowanie pisiorów jeszcze mi płacono
  • Odpowiedz