Wpis z mikrobloga

  • 8
W jakiś dziwny sposób fascynuje mnie to że nasz świat, świat ludzi tak diametralnie się zmienił z powodu #koronawirus na przestrzeni ostatnich miesięcy, a zwierzęta po prostu..sobie żyją, nic dla nich się nie zmieniło, ani praca, ani giełda, kompletnie ta sytuacja nie wpływa na ich życie. Jasne część jest kierowana na rzeź, ale część hula po lasach, po niebie czy nawet w akwarium. Ich świat absolutnie w żaden sposób się nie zmienił. A my wykupujemy papier toaletowy w hurtowych ilościach i dygamy gdy ktoś kaszle obok, najwięcej spędzając czasu obecnie w domu. Ale jesteśmy na szczycie ewolucji( ͡º ͜ʖ͡º) Jedna planeta, jedno słońce i niebo, a z tylu perspektyw można na to spojrzeć że ja pier..le #zwierzeta #gownowpis

PS. Wyobraziłem sobie że sarny i jelenie mają walutę w postaci szyszek...
"Za 3 szyszki, weekend na polanie"
"Lania za godzinę=szyszka"
"Daniele, ile kosztuje rekonstrukcja poroża bo żadna mnie nie chce, a chady wokół mnie obracają samice hurtowo"
  • 8
  • Odpowiedz
@Padoks eeee tam, przeżyłam stan wojenny, transformację ustrojową, to już niewiele mnie może zaskoczyć
Po papier nie byłam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Padoks: Człowiek też jest częścią natury i jego działania nie pozostają bez wpływu na nią. Wiele gatunków odżywia się chocoażby resztkami pozostawionymi przez ludzi jak np. gołębie miejskie, kawki czy orzechówki w Tatrach. Zmniejszona mobilność ludzi oznacza dla nich problemy ze znalezieniem pokarmu.
Nieczynne bary, restauracje czy targowiska spowodują większą migracje szczurów do miejsc gdzie ten pokarm jest np. do piwnic.
Najbardziej brak ludzi widać w miejscach turystycznych tu przykład
aaadam91 - @Padoks: Człowiek też jest częścią natury i jego działania nie pozostają b...

źródło: comment_1584511694hx51TPNYJ09Xkt6T56uV4C.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz