Wpis z mikrobloga

165 263 - 50 = 165 213

#rowerowyrownik

Km: 50,1km

Czas: 1:50:32h

Śr: 27.195km/h

Ok, a teraz niezbyt #coolstory z #rozowepaski :(

_〆(。。)

Wczorajsze kręcenie zaplanowane jak przedwczorajsze, czyli skoczyć po kumpla do Rudy Śl. i pognać nocą gdzieś przed siebie. Kumplowi niestety strzeliła linka z przerzutki i próbował to naprawić na szybko, jednak nie dał rady, a nie było sensu czekać na tego buca więc pojeździłem sobie sam. #tyleprzegrac

W sumie, jestem sam, nie jadę nigdzie daleko, pojadę do centrum i na 3 Stawy. Ludzi jak zwykle, jak "mrówków".

Slalomem oczywiście, bo kto by pomyślał, że rolkostrada jest dla rolek (po bokach), a droga po środku to droga rowerowa i trzeba tego przestrzegać. :3 Trzeba też spacerować środkiem drogi ubranym na czarno, przecież nocą jest się bardzo widocznym..

Dojechałem do końca, przy plaży rolkarze zazwyczaj zawracają, ale zawracają w miejscu do tego wyznaczonym, nie 30metrów dalej.. Także przy miejscu do zawracania zwolniłem, po przejechaniu przyspieszyłem, a tu nagle młoda atrakcyjna niewiasta, #blondynka, zawraca nie patrząc wcześniej czy ktoś przypadkiem nie jedzie, no bo po co pomyśleć. (/_\

Myślałem, że wjadę w nią, jednak jak już skręciła to pomyślała i dopiero popatrzyła. Zawsze w sumie lepiej późno niż wcale.. Zdążyłem trochę ją ominąć, szybki manewr w lewo i BANG, straciła równowagę i upadła. W sumie wyglądało to dosyć groźnie, taki upadek, auć.

Dziewczynie chyba nic poważnego się nie stało, wstała od razu i jechała dalej, prócz otarć, zadrapań raczej bez złamań.

Zapytałem tylko czy wszystko OK, powiedziała, że OK i jechała dalej to się uspokoiłem..

W sumie dobry motyw na podryw.. #bordonieznajo

Ale nie była sama, tylko z jakimiś 2 innymi facetami. #tylewygrac

Co za wieczny #przegryw ze mnie. (,) Jak żyć?

Później 2 włochów, czy kto to był zaczepiło mnie, ale ni cholery, nie szprecham po makaroniarsku, także lipa. Chociaż chyba chodziło im o coś z rowerem, może jacyś fani kolarstwa, wyglądało jakby podziwiali, w końcu to Włochy, nie Polska, tam się bardziej szanuje ten sport..

Chyba, że lubili chłopców, a to co innego. ⊙▂⊙

No to tyle..

#rower #katowice
  • 1