Wpis z mikrobloga

Własnie oglądałem wywiad z jakimś brytyjskim profesorem w TV na żywo, i zapytany czy suszarki do rąk w toaletach są dobrym wyjściem w dobie koronawirusa, odpowiedział że jak najbardziej ponieważ w prawdzie suszarki rozsiewają kropelki ale przecież są one czyste bo dopiero co umyłeś rączki, KIJ Z TYM ŻE suszarka wraz ze strumieniem ciepłego powietrze napier****a ci po rękach różnymi bakteriami wraz z UWAGA pałeczkami kałowymi, kij z tym że każde naukowe źródła twierdzą że suszarki do rąk są gorszym rozwiązaniem niż papierowe ręczniki pod niemalże każdym względem. Potem takie społeczeństwo karmione takimi debilizmami nie wie co sie dzieje na świecie i żyje w przekonaniu że czarne jest białe a białe jest czarne, ręce opadają.Przyrost osób z wykrytym wirusem covid-19 jest ogromny, ułomny rząd z blond idiotą na czele nie robią nic, oprócz mówienia że należy myć rączki i przygotować się na śmierć bliskich...XDDD Sądzicie że nasza Polska to państwo z dykty, no to przedstawiam wam WIELKĄ BRYTANIĘ. Czemu ze wszystkich krajów na świecie musiało mnie wywiać do takiego zacofanego kraju jakim jest Wielka (o zgrozo) Brytania.. Trzymajcie sie tam w tej Polsce...
#koronawirus
#nauka
#swiatnauki
#emigracja
Frygus96 - Własnie oglądałem wywiad z jakimś brytyjskim profesorem w TV na żywo, i za...

źródło: comment_15844502524U6qurkvez1ciesXjveuel.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach