Wpis z mikrobloga

@bartez_94: w górnictwie wydawanie wszystkiego na głupoty i bycie zakredytowanym pod korek to norma. Tutaj musisz mieć auto z salonu, chatę w budowie i wakacje raz na rok. aaa i z 2k kredytu minimum xD
  • Odpowiedz
@bartez_94: mam znajomych którzy mieszkajac u starych i zarabiajac 5-7k na reke co miesiac musza pozyczac zeby dotrwac do konca miesiaca, a wydaja jedynie na zarcie, wyjascia na miasto i gadzety, bo nawet auta nie maja ( ͡° ͜ʖ ͡°) a po dobrych 5 latach pracy za te stawke maja odlozone cale 0 zł na koncie, bo jakby na sztywno odkladali np na chate i tego
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: Konsumpcjonizm, żeby jeszcze się bujali w drogich ciuchach czy nie wiem, co i tak byłoby głupotą, ale chociaz byloby szybko i realnie widac na co to idzie, ale z tego co kiedys dociekalem to wszystko się rozchodzi na milion rzeczy typu jakieś abonamenty, członkostwa, milion subskrypcji bo raz na rok użyjesz albo obejrzysz film, co pół roku nowy tel. bo nowy model wszedł, albo nowy smarwatch, nowy laptop i
  • Odpowiedz
@Thyrun: niech każdy sobie żyje jak chce, takich co nieźle zarabiają, a nie napiją się piwa w pubie bo w biedrze taniej też znam ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tam się staram wypośrodkować, czy mi się to z perspektywy innych udaje nie wiem, ale czasem też lubię przycebulić
  • Odpowiedz
@Eustachiusz: ja mam na rękę 2500 i zawsze z 500 sobie odłożę, ale większość ludzi u mnie ma przy takich dochodach dwójkę dzieci i kredyt.
Nawet spotkania towarzyskie organizują tuż po wypłacie bo wiedzą że potem może nie być xD
  • Odpowiedz