Wpis z mikrobloga

@FELIX90 wg mnie za dużo faktów wypłynęło z życia prywatnego i postanowił uciąć dyskusję. Moim zdaniem nie powinien informować szczegółowo gdzie pracuje, czym się zajmuje na co dzień (kwestia wszczętych procedur przez firmę). Odpowiednie służby i osoby zostałyby i tak o tym poinformowane przez pracodawcę. Skończmy o tym pisać, on na pewno czuje się dobrze :)
@taktoto: bo nie mam mentalności przestraszonego niewolnika? Może po półtora roku pracy w czymś takim jeszcze nie udało mi się przesiąknąć i w porę zmieniłem firmę.
Może rozwiń swoją wypowiedź na jakiej podstawie ktoś miałby wypieprzyć pracownika, dlatego, że napisał o tym, że jest zarażony i pracuje w banku.
@FELIX90 No i widzisz, może on na i boi się o pracę. Nie każdy jest taki super odważny jak ty, zwłaszcza jeśli na rodzinę i.male dziecko na utrzymaniu.
PR w takich firmach jest bardzo ważny. Wystarczy, że dostał telefon z sugestią od swojego kierownika.

Tak tak, można iść do sądu i się sądzić latami bez gwarancji wygranej. Nie każdy ma na tyle sił.