Wpis z mikrobloga

Ja to podejrzewam, że ta Koronka była u nas dużo wcześniej, już wielu ludzi to przechorowało. Ja np. w tym roku miałem wyjątkowo dziwny kaszel taki suchy i kokretny, kaszlałem jak gruźlik, dostałem na chwilę gorączki delikatnej i czułem że mam szybciej zadyszkę. Było to w styczniu kiedy nawet się o tym nie mówiło. Dziennie mam kontakt z wieloma ludźmi i zauważyłem, że wielu miało podobne obawy. Dziś po kaszlu i objawach nie ma śladu. Czuję że wielu z nas już to przeszło i nawet nie wiedzieli.

Będzie dobrze #!$%@?. Nie bójcie się. Martwić się należy o gospodarkę którą zarzynamy.

#koronawirus
  • 112
@polzwed: ja również wcześniej nie miałem dużych problemów zdrowotnych, zawsze rok w rok łapałem ból gardła od klimatyzacji. A tak to 3 razy w tygodniu sauna, aplikacja wit C profilaktyczie, zdroa dieta i sporo ruchu. W dzieciństwie miałem astmę, musze dbać o siebie.
@goly8622: Masz rację. W styczniu sporo Polaków remontowało statek wycieczkowy we Francji. Prawie 5 tyś. pracowników spało na dwóch promach z czego większość to byli Włosi... Sporo osób tam zachorowało i wcisnęli nam kit, że to są bakterie pneumokoki. Jeden z naszych przez kaszel nabawił się zapalenia osierdzia i najprawdopodobniej miał zawał, na szczęście przeżył. W artykule przekłamana jest ilość personelu. https://www.google.com/amp/s/www.laprovence.com/article/edition-marseille/5870157/pneumocoque-lautre-epidemie-qui-menace-marseille.html%3famp
@goly8622: z koncem stycznia i paczatkiem lutego moje dzieciaki tez to mialy, goraczka i duchy kaszel utrzymujacy sie przez tydzien, tez mam dziwne wrazenie, ze to juz u nas bylo