Wpis z mikrobloga

Czytam sobie opinie o dzisiejszej Misji w komentarzach i dominuje głównie hejt na Kołtonia. Mam wrażenie, że ludzie w ogóle nie słuchają tego co oni mówią, bo Roko dzisiaj powycierał innymi parkiet, a w komentarzach najwięcej jadu na niego. A szkoda, bo kto słuchał, ten wie, że to Kołtoń dzisiaj sypał konkretami w więlszości przypadków.

Ten typek to swego rodzaju postać tragiczna polskiego dziennikarstwa - cokolwiek zrobi, wszyscy po nim jadą. To co zrobił nie jest chwalebne, ale na pewno lepiej słucha się ostatnio takiego Kołtonia niż Pola czytającego czat i rzucającego „śmiesznymi” tekstami dla 10-latków. Czy tylko ja mam takie spostrzeżenia? #kanalsportowy #prawdafutbolu #pilkanozna
Pobierz MajowyWurst - Czytam sobie opinie o dzisiejszej Misji w komentarzach i dominuje główn...
źródło: comment_1584388905St7l3Z4ZLC84Yn9AUOd6Jc.jpg
  • 16
@MajowyWurst: Pełna zgoda. Zostawiłem komentarz chwalący Romana na yt. Romek dzisiaj bardzo dobre wypowiedzi i trafne uwagi. On ma mądre pomysły i postrzeganie trudnych spraw, ale nie zawsze potrafi dobrze ubrać to w słowa i jest zbyt emocjonalny. Dzisiaj jednak pozamiatał. Na niego jest hejt, bo po pierwsze podobno kiedyś powyrzucał ludzi z Przeglądu Sportowego, a po drugie wiele osób mu zarzuca, że zrobił karierę dzięki Borkowi i jest jego przydupasem.
@MajowyWurst: Jak dla mnie Kołtoń daje dużo i w cafe i wczoraj w misji. Głównie przez to że ma bardzo dużą wiedzę w sprawach bundesligi a także ogólnie ma trochę inne spojrzenie na niektóre sprawy (vide zarobki piłkarzy). Showman z niego żodyn ale daje trochę balansu. Poza tym jak ktoś poogląda Prawdę Futbolu to naprawdę widać że koleś jest tym "pasjonatem".
@utede

Może chodzić o 2 sprawy
1) jego zachowanie jak został redaktorem naczelnym przeglądu. Był jednym z wielu, z każdym był ziomkiem, jak został naczelnym to zaczął zamiatać podłogę resztą, do poczytania na encie

2) była jakaś afera że zostawił pierwsza żonę czy coś dla kochanki. Ale to jego prywatną sprawa póki nie robi nic niezgodnego z prawem i za to go nie oceniam, to przecież nie rzutuje na jego podejście do