Wpis z mikrobloga

165 682 - 30 = 165 652

(To co w endo + ~5 km po oponki) Kupiłam Schwalbe Rapid Rob i od razu śmigam jak czołówka równika (przynajmniej w jednym stacie mam mało hańbiącą średnią http://www.endomondo.com/workouts/227478554/11502713 - bo w reszcie już tradycyjnie) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Daje rowerowi 3 dni odpoczynku, bo #italia w weekend. Dodatkowo #smuteczek, bo tylnie koło ma lekkie luzy, a ja nie mam złotej rączki do rowerów i muszę oddać hexagona do serwisu (+nie chcę wymieniać później całego koła). :<

Tyle, ciao równik!

#rowerowyrownik
  • 30
@TypowyPolskiFaszysta: Ale chyba przez ten tropikalny sezon da jeszcze radę? :) Ja z braku dolarów będę pewnie modernizować mego rumaka (np. najchętniej wymieniłabym mu skrzypiący amor), a nie kupować nowe zabawki :< chociaż szosą przez suchą szosę...

@kostniczka: Mój też używka, całe 360 złotyk! W sumie potrzebowałam roweru na szybko, bo poprzedni ukradli, więc jakoś specjalnie się nie rozwodziłam nad v2, 3, 4 czy v563.
@PanKawa: Jak tylko mogę to nawet na krakowskich błoniach wybieram "wertepy". Jeżeli jeżdżę komunikacyjnie to w Krakowie wielkiego wyboru poza asfaltem (i dziurami w nim) nie ma. A jeśli się wybieram na wycieczkę, to w las, i oby nie trafić na asfalt. Ale z dnia testu wnioskuję, że te opony fajnie śmigają po asfalcie, nie są głośne i nie mają dużych oporów toczenia:) 42 zł za sztukę w sklepie-serwisie, dodam że
@wspodnicynamtb: No to całkiem w porządku cena jak za Schwalbe ;) Ja płaciłem podobnie za Schwalbe Land cruiser 1,75, ale na allegro, bo w Radomiu nie było czegoś co by mi odpowiadało. Jak będę w Krakowie w tym miesiącu to dasz się wyciągnąć na rower? Może być wieczorem/w nocy :D
@wspodnicynamtb: W takim razie jak się wyrobię, to krzyknę tu na mirko, albo na endomondo :D Ale uprzedzam, że to żaden podryw wypokowy, ot szukam dodatkowego towarzystwa rowerowego na nocne podróże po Krakowie ;)

Swoją drogą już drugi raz się mnie podejrzewa o próby podrywu :D

A odnośnie szerokości, to chciałem sprawdzić czy odczuję różnicę na asfalcie, bo w większości to po nim jeżdżę. Przedtem miałem 2.0 semi slicki, Kenda Cobra