Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pomóżcie bo nie wiem co robić. Mam przyznane widzenia z dziećmi co weekend. Dzieci nie chcą wracać do matki, wczoraj matka przyjechała z rodzicami swoimi po dzieci i pierw zrobili awanture, wtargneli do domu a potem jak zwykle zrobili z siebie ofiary. Policjanci widzieli zachowanie dzieci, ewidentnie brak uczuć do matki więc pojechali a dzieci zostały ze mną jednak polecili abym je dzisiaj wydał o ustalonej godzinie. Matka ma je tylko po to aby nie musieć pracować bo dostaje na nie alimenty i to nie małe. Co mogę zrobić w tej sytuacji? Dzieciom ewidentnie dzieje sie u matki krzywda a dodatkowo widziała i uczestniczyła w całej tej agresji ze strony matki i jej rodziców. Widzenia z dziećmi mam przyznane sądownie ale na siłę dzieci ubierać nie mam zamiaru.

#pytanie #dzieci #corobic #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania Jesteś dorosły i to twoje zadanie, żebyś dzieciom wytłumaczył co i jak, żeby nie było awantur i wtargnięć. One są dziećmi. No chyba, że chcesz sobie narobić kłopotów, to rób tak jak teraz. Dzieci nie chcą też wracać od kolegów do domu a żadna krzywda im się tam nie dzueje. Poczekaj aż podrosną, żeby same mogły podjąć decyzję.

To ty jesteś rodzicem i użeranie się z dziećmi, to twoje zadanie. Dorośnij