Wpis z mikrobloga

Kiedy waszym zdaniem ludzie oleją niewychodzenie z domów? Bo umówmy się- tydzień, dwa to przy tej pogodzie na spokojnie, ale wraz z upływem czasu i nadejściem pięknej pogody to w takim maju już ludzie zaczną ignorować temat. Będą uznawać, że już jest okej. Ciekawi mnie jak długo wytrzyma ten trend izolacji, bo powiedzmy sobie wprost- nikt nie przesiedzi kilku miesięcy w domu.
#covid19
#koronawirus
  • 21
@Boska_Klaudia: no dobra, mamy tag przegryw
Ale ja sam mimo kilku dni już zaczynam się tym męczyć i chociaż na spacery po zadupiach chodzę by nie oszaleć w domu. I wiem, że z upływem czasu ta bariera będzie maleć nie tylko u mnie, ale też u innych- naturalna rzecz niestety
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BartKowSky: ja coś czuję, że ludziom się wydaje, że posiedzą parę dni max tydzień w domach i wszystko wróci do normy. Obstawiam, że od wtorku stopniowo coraz więcej osób zacznie wychodzić z domu i zaczną się głosy, że dość tego przecież nie chorujemy ¯\_(ツ)_/¯ Po prostu nie wiedzą jeszcze ile tak naprawdę to realnie będzie trwało.
@krystal_Tri_tapik: pomyślało kilka tysięcy ludzi :D
Też jestem tego zdania że można wyjść na spacer do lasu, nie widzę przeciwwskazań, chociaż teraz to lasy i parki robią się bardziej uczęszczanym miejscem niż zazwyczaj