Wpis z mikrobloga

Chciałbym prosić was o ocenę pewnej sytuacji, otóż mimo strat z tym związanych, w związku z #koronawirus zamknąłem jeden ze swoich sklepów stacjonarnych, dla bezpieczeństwa pracowników oraz by wesprzeć akcję #zostanwdomu. By przestrzec ludzi przed zagrożeniem dodałem clickbajtowy promowany post, w którym omówiłem podstawowe środki ochrony i poinformowałem klientów o zawieszeniu działalności, niestety naraziłem się przez to na fale krytyki, jakbym celowo chciał wzbudzić panikę w społeczeństwie. Chciałbym prosić was o ocenę czy post faktycznie wzbudza panikę i powinienem go usunąć, czy może informacje w nim zawarte mogą się komuś przydać?
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2925029244258032&id=2177301872364110&sfnsn=mo
Wołam @dwayne-johnson @Elven @abraca @sicknature @incydent_kakaowy @non_compos_mentis @vvertoi @valocrest @mmichal @sowiryj @nunu85 @Snuffkin @goly8622
Będę wdzięczny za opinię
  • 16
@Ineedrest:
Ja nie mam fejsa i za bardzo nie wiem o co chodz z wstawianiem tych emotikonek obrazkowych. Ale treść wydaje się ok.

Po informacji o liczbie ofiar które nadeszły dzisiaj z włoch tymczasowe zamykanie biznesu czy informowanie o środkach zapobiegających nie wymaga uzasadnienia i tłumaczenia się przed nikim.
@Ineedrest: Bait bardzo słaby, narypane emotków, ściana tekstu bez akapitów nie da się wzrokowo tldr zrobić, a główna informacja jest prawie niemożliwa do znalezienia.

Zawieszamy tymczasowo działalność sklepu
W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa
Jeżeli masz pilną potrzebę i potrzebujesz coś z naszego asortymentu
Jesteśmy do dyspozycji pod nr 537 897 533
@Ineedrest jest ok. Nie siejesz zbędnej paniki, a raczej dajesz ludziom do myślenia.
I to w różnych kwestiach
- ochrony osobistej
- siedzenia w domu i tego czy ja muszę chodzić teraz do pracy, czy może dla bezpieczeństwa swojego i rodziny wziąć urlop.