Wpis z mikrobloga

@visionsense: A umiesz czytać? Napisałam wyraźnie, że poddaje się kwarantannie, co ma na calu twój komentarz?

@KobertRubica: Miał wejść w nocy z soboty na niedzielę. Ale skoro ktoś z nim rozmawiał i powiedział: byłem w regionie, w którym wykryto sporo przypadków koronawirusa. A na to dostał odpowiedź: aha. To coś mi tu nie gra.
@thexDguy: skąd może wiedzieć czy miał kontakt czy nie? Wie, że był w regionie, w którym takie przypadki wystąpiły. Nie ma szans każdego badać, dlatego jest to zalecenie o kwarantannie. A że sporo ludzi jest nieodpowiedzialnych, to będą kontrolowani na kwarantannie przez policjantów. On nie dostał zalecenia odizolowania się, nikt nie sprawdzi czy rzeczywiście siedzi w domu. On jest potencjalnie wysokim ryzykiem.

Sęk w tym, że nie ma miejsca na przepuszczanie
@SkrytyZolw: skoro wchodzi rozporzadzenie to oczywiste, ze poddaje sie kwarantannie. Nie ma innego wyboru i nie potrzebuje do tego specialnego zaproszenia. Pisanie, ze skupiaja sie tylko na autobusach to niepotwierdzona informacja randomowego narciarza. Jaki cel ma twoj wpis i co wnosi do dyskusji poza kolejnymi niepotwierduzonymi informacjami?
@visionsense: Ale policja ma kontrolować osoby przebywające na kwarantannie, w razie potrzeby ma być mu dowożone jedzenie. Tym sposobem pozostaje sam, nie mogąc liczyć na wsparcie ani też nikt nie skontroluje czy przestrzega kwarantanny. To są zalecenia ministerstwa, nie moje.

A kto napisał, że skupiają się tylko na autobusach? Mój wpis na celu pożalenie się na nieprzestrzeganie procedur. Mi absolutnie nie zależy na tym żebyś mi wierzył, zatem idź sobie jak
@thexDguy: Ale mi absolutnie nie chodzi o sianie paniki, czyś ty zwariował? Poza tym może przejrzyj sobie mój profil, zobacz kim jestem, to wtedy zrozumiesz, że jestem ostatnią osobą która by robiła takie rzeczy. Zatem daj już sobie spokój i jak musisz się kogoś czepiać to idź znajdź sobie inną "ofiarę".