Wpis z mikrobloga

Mój stary to fanatyk koronawirusa. Pół mieszkania #!$%@? makaronami. Odkąd chiny ogłosiły nowego wirusa sars-cov-2 to ojciec dostał speeda jakby po mefedronie biegał.

Od miesiąca jemy ciągle makaron z sosem bolognese, ojciec zrobił zakupy w styczniu po wybuchu epidemii w Chinach. W swoim 26 letnim życiu już z 5 razy przechodziłem koniec świata. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała gacie ściągać bo myślała, że znowu termometr utknął.

Druga połowa mieszkania #!$%@? żelami, maseczkami i innymi produktami ochronnymi. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie tygodniki dla foliarzy. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na mikroblogu dla foliarzy i kręci gównoburze z innymi foliarzami co najlepsze itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno. 2 tygodnie temu ojciec mnie #!$%@?ł to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego wpisach jakieś losowe głupoty typu sperma pomaga na koronawirusa. Matka nie nadąża z gotowaniem makaronu na uspokojenie. Aha, ma już bordo na mikroblogu, za #!$%@? 1k wpisów i kilkanaście znalezisk na głównej.

Przy jedzeniu zawsze #!$%@? o końcu świata i za każdym razem temat schodzi w końcu na Prawo i Sprawiedliwość, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr niedostatecznie finansują służbę zdrowia i wydają na propagandę w tvPIS robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Oczy ciemności z 1981 żeby się uspokoić.

Stary jakoś w zeszłym tygodniu stwierdził, że koniecznie musi wynająć garaż i magazynować papier toaletowy, nie było go samego stać na wynajem to złożył się z sąsiadem, pojechali do marketów i napchali cały garaż papierem. Ojciec wczoraj napił się z sąsiadem wódki i się pobili o to kto #!$%@?ł kilka rolek papieru, potem przyjechała policja i na szczęście matka przekonała policjanta żeby ojca nie zabierali.
#koronawirus
  • 4