Wpis z mikrobloga

Właśnie się dowiedziałem że Polska nie ewakuuje wczasowiczów/pracowników z Europy w tym z Hiszpanii. Jesteśmy na wczasach w Walencji. We wtorek wracamy więc z dziewczyną przez Madryt do Berlina, a stamtąd autokarem do Polski. Jeśli teraz nie mam wirusa to z dużym prawdopodobieństwem go nabęde podczas tej wycieczki po ogniskach Europy. Dziękuję polskiemu rządowi że zostawił nas na pastwę losu! #hiszpania #koronawirus
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matszelm współczuję Ci czytania tych z-------h komentarzy , większość z nich nawet na wycieczce k---a w Warszawie nie byli co dopiero zagranica , rząd ma puścić samoloty ew. Szukaj czegoś czarterowego też latają , mi się udało złapać takowy i wrócę z kanarów do domu .
  • Odpowiedz
@RodzynR: a ja współczuje sobie że muszę czytać takie komentarze jak Twoje. Wyjeżdżanie za granicę nie jest niczym luksosowym i robi to wiele osób... OP dostaje takie komentarze, a nie inne w związku z nieodpowiedzialnym zachowaniem.
  • Odpowiedz
@matszelm: a co w Walencji Ci się nie podoba, przejdź się po byłym torze ulicznym F1, na rolkach se pojeździj, pogoda w sam raz, bylem w Walencji kilka razy nie masz powodów by narzekać, siedź tam, wróć za dwa miesiące i żadnych pamiatek nam nie przywoź, cześć i pa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
trole i kwarantanne i gitara.

Przeciez to tak jakby ratowac typa co wszedl w ogien - wszyscy ostrzegali, a kr


@matszelm: bo trzeba być downem/ mieć coś nie tak pod deklem żeby gdziekolwiek w takiej sytuacji jeździć. Już 2 tyg temu mieliśmy bekę z idiotów co wyjezdzali. Teraz ty wyskakujesz tu jak filip z konopii i się dziwisz że nikt ci nie przyklaskuje? ogarnij się i zmądrzej. Bo póki co
  • Odpowiedz