Wpis z mikrobloga

Cześć Mirko, napadła mnie taka nuda w związku z koronawirusem, że przychodze do Was z ankieta. Tytoń jest moja ulubioną nuta, jestem ciekawy wyników tej ankiety, może to jakoś wpłynie na moją kolekcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety nie udalo mi się uwzględnić wszystkich pozycji, dodam je w komentarzach, które możecie plusowac ʕʔ

Ps. Spójrzcie na wszystkie propozycje włącznie z komentarzami ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#perfumy
Pobierz
źródło: comment_1584174954BV591tSKNVVVRKRutoujYJ.jpg

Jaki jest Wasz ulubiony tytoniowiec?

  • PDM Herod 2.9% (2)
  • Xerjoff Naxos 23.2% (16)
  • Maison Martin Margiela Jazz Club 5.8% (4)
  • Mancera Red Tobacco 2.9% (2)
  • Tom Ford Tobacco Vanille 23.2% (16)
  • Nishane Fan Your Flames 5.8% (4)
  • Serge Lutens Chergui 11.6% (8)
  • V&R Spicebomb Extreme 13.0% (9)
  • Tom Ford Tobacco Oud 11.6% (8)
  • Jacques Zolty Cubata 0% (0)

Oddanych głosów: 69

  • 24
@Ryshardi: Kurde ale zestawianie naxosa z tobacco vanille... Moim zdaniem oba mają zupełnie inne zastosowania. I ta ankieta nic Ci nie powie.

TV można zestawić z Herodem, Mancera Red Tobacco, Franck Bocklet czy inne bo to bardzo podobny klimat.
@malani zestawiłem, ze sobą perfumy, w których tytoń jest wiodącą nuta.
Mowisz, ze nie mozna postawić Naxosa koło TV, to dlaczego stawiasz koło TV Mancere Red Tobacco? Skoro Mancera jest podobna do Naxosa ¯_(ツ)_/¯
@Ryshardi: Podobna do Naxosa? Dla mnie nie. Jeżeli już to może delikatnie do Pure Havane. Naxos to lekki cytrusowy tytoń. Te które wymieniłem są znacznie cięższe i bardziej orientalne przez co dla mnie to trochę inna kategoria.

To jest tak jakby zestawiać najlepsze perfumy z nutą cytrusową ( ͡º ͜ʖ͡º). Ja np uwielbiam Naxosa i Franck Bocklet Tobacco ale nie mogę ich porównywać bezpośrednio, bo dla
@malani a dla mnie trojka Naxos, Red Tobacco, Pure Havane sa podobne, dlatego tylko mam Naxosa tylko z tych trzech pozycji. Tobacco Vanille spory czas temu sie pozbyłem bo stwierdziłem, ze jednak nie pachnie jakos wyjątkowo