Wpis z mikrobloga

@Curus_Bachleda: stary, powiem tak w zyciu mialem dwa doswiadczenia paranormalne, ktore moge tak nazwac z pewnoscia, choc byloby wiecej gdyby wziac pod uwage jeden element ktory pojawil sie w jednym z nich. OOBE (wychodzenie z ciala) x1 i sen proroczy x1 - wiec dla mnie to nic dziwnego, ze da rade w takim serialu ogarnac temat
@Darwin_Krul: za kazdym razem jak to piszę to zajmuje to godzine lekko a i tak mam wrazenie, ze moglbym znacznie wiecej, ale dzieki tym doswiadczeniom wiem, ze istnieją na tym swiecie mechaniki, o ktorych nie mamy pojecia, przykladowo czlowiek bez kontaktu z cywiliacja wychowany przez wilki bedzie dokladnie jak wilk wiec jaki problem odpowiednio wymodelowac (w kierunku konkretnych cech osobowosci/intelektualnych) normalnych ludzi np. zawalajac odpowiednia wiedza w czasie edukacji w modelu
ktorej ominiecie jest nielegalne


@ap0linary: W pelni legalna jest edukacja domowa. Znajoma taką miala i tylko raz na semestr pojawiała się w szkole, sadzali ja w bubliotece, zostawiali samą i pisala egzamin semestralny. Reszte czasu uczyla sie sama w domu.
@Pas-ze-mna-owce: oczywiscie (po przekonujacym uzasadnieniu i checi ze strony rodzicow + cierpliwosci), ale malo rodzin o tym wie, a jeszcze mniej ma warunki by sobie na to pozwolic. Zdecydowana wiekszosc akceptuje jak jest wysylajac dziecko do szkoly, bo cale otoczenie tak robi
A może ludzie od PR oglądają Simpsonów i mówią sobie: "kuźwa, prezio jedzie do Arabii, to odtworzymy taką scenę z filmu. Damy podświetlaną kulę, ustawimy ich wokoło, ty Franek z aparatem staniesz tam i cykniesz fotkę. Wykopki będą miały rozkminę..."