Wpis z mikrobloga

Ej mircy mam problem. Mam wadę serca, która na codzień mi nie przeszkadza, mogę nawet lekko ćwiczyć, ale Od dwóch godzin czuje kołatanie w klatce i nie wiem czy jechać do szpitala, bo tam jest pewnie pełno zarażonych lub potencjalnie zarażonych ludzi a ja ze względu właśnie na wadę serca jestem w grupie ryzyka. Co robić? Ale ogólnie to boję się. :(

#choroby #koronawirus #zdrowie #pytamsie.
  • 17
@M-ever stres i z tego powodu kołatanie a że kołatanie cię stresuje to nie ustaje. Ale nie jestem lekarzem, możesz próbować dzwonić, niestety w związku z tym co się dzieje możesz mieć problem z uzyskaniem pomocy. Jak fachowiec co radzi ludziom z depresja bieganie mogę zalecić unikanie stresu
( ͡º ͜ʖ͡º).
@M-ever: znacznie bardziej prawdopodobne jest, że masz lekki atak paniki niż koronawirusa.

Jeśli możesz spróbuj się przejść gdzieś po osiedlu z kimś, obejrzeć film/serial albo śmieszne kotki na jutubie, wyłączy wykop i inne informacje o pandemii. A jeśli nie ustąpi dzwoń na 112.
@M-ever: lepiej sie zastanow czy nie jest to cos czego wczesniej nie przezywales, okazyjnie pale papierosy i w ostatnich dniach tez na banie siada, ze kazde podraznienia gardla = wirus. Po chwili sie uspokojam tym, ze wczesniej juz nie raz diagnozowalem u siebie jakie guzki, ktore znikaly po jednym dniu itp. Tzn czlowiek reaguje mocniej na bodzce ktore zna i trzeba sobie pomyslec czy nie jest to znajomy stan i sie
@TenebrosuS: nie mówię, że mam koronawirusa ale ze mi serce lata a jak ostatnio mi latało, to spędziłem 2 tygodnie w szpitalu, bo się okazało że coś tam jest nie tak i że nie chce się zarazić koronawirusem, dlatego nie chce jechać do szpitala, bo mam właśnie chore serce i koronawirus może mnie zabić.