Wpis z mikrobloga

@rorf46: działania adekwatne, obawiam się tylko, że za pewien czas służba zdrowia może nie wyrobić między innymi przez te kilka lat rządów, rządów braku inwestycji w służbę zdrowia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rorf46: ja też jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Najbardziej PR. Uspokajanie narodu przed wypadaniem w masową panikę na plus. Lata zaniedbań służby zdrowia, to jednak również współudział PiSu, ale to nie czas na rozliczenia.
@rorf46: jestem bardzo antyPIS, ale myślę, że radzą sobie nie najgorzej. na pewno warto chwalić zdecydowane działania, chociaż trzeba dodać, że te decyzje powinny zostać podjęte wcześniej. no i wiadomo - gdyby nie przypadek Włoch, wyglądałoby to zapewne inaczej. ale tak samo jest z narodem, myślę, że nalało nam się do dupy i dzięki temu jest znacznie lepiej niż byłoby, gdybyśmy nie widzieli na własne oczy co się dzieje, jak zalecenia
@rorf46: 3, ani dobrze, ani źle. Trochę opóźnieni + #!$%@? służba zdrowia (wiem, od dawna ale oni też swoją cegiełkę dołożyli zamiast zreformować), braki w personelu, tuszowanie w brakach najpotrzebniejszych rzeczy typu maseczki, fartuchy. Początkowo chaos informacyjny i nikt nie wiedział jak reagować. Można sporo zarzucić, ale plus taki że nie poszli w ślady Włoch/Niemiec/Hiszpanii