Wpis z mikrobloga

Ludzi #!$%@?ło do reszty, niektórzy sobie #!$%@? że po wprowadzeniu tego stanu epidemicznego na 14 dni (ktory oficjalnie nie jest uwarunkowany czasowo bo sytuacja jest dynamiczna) to myślą że jak minie te 14 dni to sytuacja w Europie sie ustabilizuje xD Przykladowo randomowy typ na fb pytal sie na grupce x jak wyglada od strony prawnej przelozenie uslugi x zwiazanej ze slubem i mu polecali ze po 14 dniach liczac od dnia dzisiejszego pico bello cycus #!$%@? zeby przekladac terminy na za te 14 dni bo wtedy zniosa zakaz i bedzie gituwa a slub i wesele sie odbedzie xDDD Ja #!$%@?, dorosli ludzie po 30-40lat a takie brainlety. Jak Europa w rok zapanuje nad tym co sie dzieje teraz to bedzie cud a ci o 14 dniach xD

#koronawirus #coronavirus #polska #2019ncov #ncov2019 #europa #epidemia #wirus #patologiazewsi #patologiazmiasta #rakcontent #gownowpis
s.....y - Ludzi #!$%@?ło do reszty, niektórzy sobie #!$%@? że po wprowadzeniu tego st...

źródło: comment_15841339235ozqsk9k8NEbQfQhaw37Ne.jpg

Pobierz
  • 5
@s-k-fantasyfactory dokładnie o tym samym myślałem, jak wesela i kasa wpompowana w te imprezy. Sam mam zaproszenie na 2 tydzień maja i tu jest wielki znak zapytania czy tam się pojawię, wesele b. Dobrego ziomeczka no ale zdrowie jest jedno...