Wpis z mikrobloga

@rzep:
1. Napisałeś, że V4 nic nie robi w temacie wirusa
2. Odpisałem, że V4 nie zostało powołane w tym celu
3. Napisałeś, że UE również
4. Odpisałem, że UE powołała w tym celu agencję
5. Napisałeś, że ta agencja nie może uchwalać praw i przy okazji nazwałeś
  • Odpowiedz
@Priya:

1. Napisałeś, że V4 nic nie robi w temacie wirusa


Napisałem to w odpowiedzi na na oryginalny post, który zarzuca UE brak
  • Odpowiedz
Napisałem to w odpowiedzi na na oryginalny post, który zarzuca UE brak reakcji.

UE nie ma kompetencji do reagowania w taki sposób w jaki mówi o tym OP


@rzep: Ja nie pisałem w odpowiedzi do OPa, ani w odpowiedzi do kogokolwiek z tego wątku, tylko w odpowiedzi na Twój wpis o V4.

Agencja, którą wkleiłeś g---o może i ma jedynie funkcję informacyjną. Zostałeś na tym złapany to teraz starasz się bronić
  • Odpowiedz
Ja nie pisałem w odpowiedzi do OPa, ani w odpowiedzi do kogokolwiek z tego wątku, tylko w odpowiedzi na Twój wpis o V4.


@Priya: Pisałeś, bo ja odpowiadałem na post OPa. I w tym wpisie się poruszamy i w jego kontekście rozmawiamy.

Jakim technicznym szczegółem? Wkleiłem agencje, która ma na celu zajmowanie się tematem chorób w UE. Może z nimi walczyć robiąc research i edukując państwa członkowskie. To ty w swojej głowie założyłeś, że ja oczekuje wysyłania przez UE
  • Odpowiedz
Pisałeś, bo ja odpowiadałem na post OPa. I w tym wpisie się poruszamy i w jego kontekście rozmawiamy.


@rzep: Nie. Napisałem w odpowiedzi na Twój wpis. Podałeś bezsensowny argument i do niego się odniosłem.

UE nie ma do tego uprawnień, bo nie została do tego powołana.

Więc nie ma żadnych możliwości do takich reakcji jak to
  • Odpowiedz
@qmicha: ej Iwan, EU dała na walke z wirusem Polsce 1 mld euro, czyli 2Xwiecej, niż rząd przeznaczył ostatnio ROCZNIE, przez pięc kolejnych lat na tępą propagandę TVPIS, mam nadzieję ,że pomogłem:)
  • Odpowiedz
@qmicha: W takich chwilach zagrozenia dostrzegamy po co w ogole jest ten cyrk, ale gdy uspokoi sie .. to beda przypisywac sobie sukcesy. Unia nam jest potrzeba jak prostytuce majtki...
  • Odpowiedz