Wpis z mikrobloga

@tomosano: dlaczego? to raczej jedna z najbezpieczniejszych *giełd działa tez bardzo dobrze przetestowana w ciężkich warunkach, to jedne z ostatnich miejsc gdzie nie obawiałbym się trzymać bitcoiny, to nie jest zwykła giełda, nie zrobi exit scamu, nie zabija się kury znoszącej złote jaja
  • Odpowiedz
@tomosano: Co jest złego w tej giełdzie? Korzystam od kilku lat i jestem zadowolony, czasem trochę polaguje, ale ogólnie nie mam im nic do zarzucenia.

Jedyne narzekania które widzę to płacz tych którzy zostali zrektowani nie rozumiejąc jak działa giełda (i teraz krzyczą, że zostali oscamowani) i tych którzy za każdy spadek ceny obwiniają bitmexa
  • Odpowiedz
@tomosano: Ogólnie nie trzymajcie więcej pieniążków na giełdzie niż wam jest potrzebne do otwierania pozycji. Ja mam zazwyczaj 10%, a zarobek wypłacam. A jak już miałbym wybierać coś innego,to Deribit.
  • Odpowiedz
, a #!$%@? widzieliście, nie jeden pewnik już exit scam zrobił

@OPcodeRTI: exit scamy zaczynają się od nieudolności właścicieli/zarządzających lub włamu. Która dobrze prosperująca giełda zrobiła exit scam?
Bitmex jest obecnie chyba najlepiej zarabiającą platformą. Czy ktoś może ich okraść? Zawsze jest taka szansa ale jakie inne giełdy mogą pochwalić się zespołem typu "BitMEX Research"?
  • Odpowiedz
a #!$%@? widzieliście, nie jeden pewnik już exit scam zrobił


@OPcodeRTI: Oczywiście, w świecie krypto zawsze jest to możliwe. Ale skoro z giełdą przez tyle lat nie miałem problemów to czemu mam się tego obawiać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyne co widzę to płacz tych którzy dostali rekta. Ja zanim otworzyłem na tej giełdzie pierwszą pozycję to najpierw poświęciłem kilka godzin na przeczytanie ich doców żeby dobrze
  • Odpowiedz
Ale skoro z giełdą przez tyle lat nie miałem problemów to czemu mam się tego obawiać?


@mimp: wiesz że miałem ten sam pogląd odnośnie bitmarketu byłem na nim od początku do końca 2013-2019
jeszcze w 2019 wypłacałem krypto i fiat, miałem dobry kontakt z supportem a potem się okazało że byli niewypłacalni od zawsze..
  • Odpowiedz
@OPcodeRTI: bitmarket... jak ja pierwszy raz zainteresowałem się Bitcoinem pod koniec 2016 i wygooglowałem tą stronę to uznałem, że nie wpłacę tam ani złotówki bo to wygląda jakby była to giełda zrobiona przez studenta lub nierozwijana od wielu lat. Wiało prowizorką. Teraz już wiemy dlaczego.
  • Odpowiedz
@public_html: bitmex od kilku lat też nic nie zmienił w interface, mało tego nie potrafi sobie poradzić z likwidacjami, laguje a przecież prawdziwe giełdy mają HFT, który dzieje się poza widocznością userów, więc jak dla mnie to ich egzekucja zleceń jest kulawa i amatorska
  • Odpowiedz
prawdziwe giełdy mają HFT,


@OPcodeRTI: Przecież na bitmexie też jest masa botów HFT ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tam lubię ich interfejs, moim zdaniem jest przejrzysty. Lagi są to fakt, ale moim zdaniem na ten moment nie ma lepszej alternatywy na rynku. Przypuszczam, że każda giełda kryptowalut także nie poradziłaby sobie z taką ilością zleceń jaką ma bitmex.

I jak zauważył @public_html praktycznie każdy exit scam zaczyna
  • Odpowiedz
@mimp: HFT to jest wtedy jak masz specjalne fizyczne łącze krótsze niż reszta wchodzące bezpośrednio do serwerów giełdy, a murzyn się chwalił że nawet jego silnik likwidacyjny łączy się tak jak każdy klient
  • Odpowiedz
@tomosano: nie no była afera, jak cena spadła do 3600, to cały system był dla niektórych niedostępny, ale oddają wszystkim środki, tylko trzeba napisać do supportu w sprawie refundu. Chyba, że o coś innego chodzi?
  • Odpowiedz