Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kochane murki pomocy xD Znacie jagownowpis kieś efektywne sposoby na walczenie z baiterami? Bo obecna nasza taktyka się niby sprawdza ale jest mozolna tj bierzemy mury i dzialka, granaty i strzelby. Gdy dojdziemy na miejsce stawiamy działka i stawiamy wokół nich mury robiąc piękna fortecę jednocześnie.sukcesywnie idąc do przodu rzucając granaty. Jest to skuteczne ale walki trwają zbyt długo ( raz z większą baza baiterów walczyliśmy 40 minut xD ). Przepraszam za chaotyczność za chaotyczność ale jestem wykończony #factorio#gownowpis #pytanie
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MudrzynKamil: No więc ja zwykle podbiegałem do legowisk i biegałem w kółko, załatwiając je, a potem uciekałem do bazy, gdzie wieżyczki załatwiały goniącą mnie falę. I tak kilka razy. Robotów bojowych nigdy nie używałem.
Potem można czołgiem.
@MudrzynKamil: Ja tu widzę, że raczej po prostu mocno zapuściłeś rozwój militarny. Rozwój robali jest dość równomierny z rozwojem technologii (oczywiście zanieczyszczeń, ale przekłada się to na technologie). Im gorsze bittery tym już lepsze metody walki są opracowane (powinny być).

Jak jakaś zaczyna być już żmudna to nie ma co dalej walczyć, tylko czekać na kolejną (samo rozwalanie gniazd bitterów też przyspiesza ich rozwój). I tak na początku zwykły karabin, potem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zakopiak: jesteśmy w plecy dość dużo z technologią bo mój towarzysz postawił sobie za życiowy cel zemścić się na robalach które go zabiły przez co przez 2h zużywał materiały na broń, pancerz, auta, i ammo xD dziś postaramy się nadrobić i dzięki wielki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MudrzynKamil: jest mod, który automatycznie wsadza amunicje do turretów które stawiasz i palwio do rzeczy z paliwem, nazwya się fill4me. Jak byś użył tego moda, to możesz poprostu spamowac turretami w srodku wrogiej bazy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MudrzynKamil: inna taktyka, którą ja zastosowalem, to poprosti zrobienie dużych murów. Odrodzić duzą część terenu i tam konstruwoać wszystko. Do tego wykorzystać najlepiej naturalne granice robione przez wode