Wpis z mikrobloga

Terlikowski nie zwalnia tempa.. teraz proponuje seanse sakro-kanibalistyczne i sugeruje powikłania pośmiertne. Osobnik ten gleboko okaleczony katolicyzmem, niemal kazdym swoim tłitem udowadnia swoje oczadzenie wiarą i pilną potrzebe budowy Centralnego Szpitala Psychiatrycznego dla takich jak on.

Jesteśmy śmiertelni, umrzemy, a najważniejsze dla nas jest to, co później. Dlatego warto czytać Pismo św., modlić się, adorować Najświętszy Sakrament, przystępować do Eucharystii i wyspowiadać się. Śmierć może przyjść w każdej chwili.

Jeżeli nie będziecie spożywali Ciała Syna Człowieczego i nie będziecie pili Krwi Jego, nie będziecie mieli życia w sobie. Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym" (J 6,53-54) - mówił Jezus. Wtedy też wielu od Niego odeszło


#koronawirus #bekazkatoli #przemyslenia #katolicyzm #dzbanywiary #neuropa
robert5502 - Terlikowski nie zwalnia tempa.. teraz proponuje seanse sakro-kanibalisty...

źródło: comment_15840214367B6h5gvIBjRlDIvrCqiDgq.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@robert5502: prawdziwy katol, takich jednocześnie szanuję za to, że żyją w 100% zgodzie ze swoimi przekonaniami i jednocześnie nimi gardzę za wyznawanie tak głupich i niebezpiecznych dla zdrowia poglądów. Terlikowskiemu nie można na pewno jednego zarzucić - hipokryzji.
  • Odpowiedz
@robert5502:
To jest prywatne stanowisko Terlikowskiego.
Katolik nie ma zawsze obowiązku uczestnictwa we Mszy św. - wyszczególnia to Katechizm Kościoła. Przykładowo z powodu: choroby, podróży, wykonywania ważnego zawodu. Wymienione jest również z innych ważnych powodów. Narażenie siebie, rodziny lub lokalnej społeczności takim powodem niewątpliwie jest.

KKK 2181 Eucharystia niedzielna uzasadnia i potwierdza całe działanie chrześcijańskie. Dlatego wierni są zobowiązani do uczestniczenia w Eucharystii w dni nakazane, chyba że są usprawiedliwieni
  • Odpowiedz
@robert5502 ty jesteś za to głęboko okaleczony głupotą xD twój wpis możnaby streścić "Terlikowski jest katolikiem". Masz 3 lata i odkryłeś dopiero co to najswietszy sakrament?
  • Odpowiedz