Wpis z mikrobloga

masz problem z logicznym myśleniem. Ten wpis pokazuje, że nie trzeba umieć skakać na nartach żeby móc ocenić występ jakiegoś skoczka.

@rybsonk: Właśnie wy macie problem.

Jeżeli stawiany jest znak równości między domaganiem się odwoływania mszy, a sprzeciwianiem się ślubom jednopłciowym, to znaczy, że lewaki to hipokryci, bo domagają się zamykania kościołów, jednocześnie wytykając innym, że nie powinni wypowiadać się w sprawie ślubów jednopłciowych, bo ich one nie dotyczą.

Ten wpis
@ibilon: Z tym że to z prawicy zaczęły płynąć głosy, że lewactwo chce zakazać mszy, więc gość wytknął im hipokryzję, a ty odwracasz kota ogonem.

I dalej nie ogarniasz tego, co napisał rybsonk. Nie trzeba być częścią czegoś, żeby móc to ocenić, więc mówienie, że ludzie, którzy do kościoła nie uczęszczają nie mają prawa głosu jest głupie. Idąc tym tokiem rozumowania nie można ocenić dżihadystów obcinających głowy chrześcijanom skoro samemu nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ale tu nikt takiego znaku równości nie stawia, tylko tym zabiegiem erystycznym wskazuje na błąd w rozumowaniu.

@rybsonk: Tak, błąd w rozumowaniu lewaków, właśnie o to mi chodzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Z tym że to z prawicy zaczęły płynąć głosy, że lewactwo chce zakazać mszy, więc gość wytknął im hipokryzję, a ty odwracasz kota ogonem.

@kibi: Masz mnie za debila, czy jakieś żarty sobie stroisz?

Przejrzyj sobie na Wykopie stronę główną i gorące z ostatniego tygodnia. Od poniedziałku wykopowe lewactwo drze się, że trzeba pozamykać kościoły, nic nie jest ważniejsze, tak jakby to było jedyne miejsce gdzie można się zarazić.
@ibilon: Dobra, może nie wyraziłem się wystarczająco precyzyjnie. Nikt nie zaprzecza, że ludzie o lewicowych poglądach chcą zamknięcia kościołów. Tweetujący pokazuje hipokryzję w argumentacji niektórych prawicowców, którzy twierdzą, że niewierzący nie powinni się na ten temat wypowiadać, bo ich to nie dotyczy, a sami w tym czasie krytykują LGBT.