Wpis z mikrobloga

@dracul: to nie śląsk, nasze miejscowości dzieli kilkadziesiąt kilometrów, a we Włocławku to człowiek jest chyba tylko przejazdem (a od czasu autostrady nawet nie), bo bez urazy dla mieszkańców, tam nie ma nic, chyba że wiaderka w Castoramie cię interesują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zomerstm: a już widzę, że jesteś krzyżakiem z Torunia. I wszystko jasne. U was za to są atrakcje, że kto bardziej kumaty to z torunia wyjechał, bo w Wawie nawet sprzątaczka lepiej zarabia niż pracownik biurowy w Rydzykowie.
@Sckb: o i drugi krzyżak z Torunia. Czemu mnie nie dziwi? Toruń to zad*pie i nawet krzyżacy z niego uciekają, ale najlepiej dowartościować się na sąsiedzie. Pieprzona mentalność krzyżacka.

Skumajcie, że kujawsko-pomorskie to wiocha, wszyscy z tego województwa uciekają. A to zasługa ch*jowych rządów Torunia w wojewodztwie.
@leonidas84: kij Ci w dupę wlazł? W Toruniu też nic nie ma, dla mnie atrakcyjnie Toruń to dno. Nie wiem skąd tyle wycieczek tu.
Co do pracy to nie narzekam. Postawiłem za nią dom, mam dwa samochody, dwa razy do roku jedziemy na wakacje... Więc chyba nie tak źle.