Wpis z mikrobloga

Wszyscy mówią, że j4 to tylko na jungle,a ja Wam powiem, że dobry top z niego. Buduję go pod tanka, chyba, że serio robie roboteę to ostatni item to hex albo bc. Najważniejsze, że niszczę na topie najbardziej wkurzających teemo itd, a nawet rivenki czy renektony, tyle, że tu już jakoś tak bez miazgi, ale nie przegrywam. W late zrobiony pod tanka mega. co myślicie?

#leagueoflegends
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sordi: powiem szczerze, że poza shenem to nikt mnie jakoś tak nie wkurza na tym topie. Od 2lvl eq aa i akurat do 6 lvl koleś nie ma połowy życia i potek, na 6 eq aa ult i podpalenie. Potem już mam fraga co podpalenie w sumie. Nawet jak mam double top to z q mogę dość bezpiecznie farmić i nie umierać.
  • Odpowiedz
@portas91: Mogę o sobie powiedzieć że mainuje j4 na topie, i moim zdaniem nie powinno się go robić na pure tanka, ani nawet na w większości tanka. Przede wszystkim rush ad. Jak wygrywasz ostro (co j4 trudne nie jest, wyjątkowo snowballujący się champion) to rush brutalizera, i przeciwnik boi się do Ciebie podejść. Jak dostajesz albo przeciwnik Cię zonuje to hexdrinker (w przypadku magicznego dmg), ninja tabi i ewentualnie jakiś
  • Odpowiedz
@portas91: Nikt nie twierdzi że nie jest viable na topie, jednak jest silniejszy w jungli, on ma zbyt duże zadatki na support-junglera, by nie grać nim tak ;) Na topie jest dobry można nim grać, choć jest więcej mocniejszych picków. Obecnie to god teir junglerów, przez co jeśli widzisz J4 to prawdopodobnie jungler.
  • Odpowiedz