Wpis z mikrobloga

i w ten sposób rozpoczyna sie migracja koronawirusa do małych miejscowosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Simple-Man: no i dobrze, niech szpitale na prowincji też paru przyjmą... wszyscy się we Wrocławiu nie pomieszczą.
  • Odpowiedz
@Viking- nie mam nic do tego, że ktoś się masturbuje tym, że się urodził w dużym mieśce. Choć za czasów minionych w Polsce 70% ludności to było chłopstwo. Teraz każdy jest wielkim Warszawiakiem czy Krakusem bo się urodził w bloku na jakimś losowym osiedlu. Mam ból dupy o fakt, że ludzie z mniejszych miejscowości jadą za wiedzą czy pracą do miasta i darcie z tego łacha.
  • Odpowiedz
@goferek:

Nie chce nic mówić, ale po tej krótkiej 2-3 dniowej migracji jest o wiele większa szansa, że studenci będą siedzieć na dupie w rodzinnym domu niż jak będą w otoczeniu pajaców, którzy mają silną potrzebę odkażania i szlajanie się w plenerze niezależnie od sytuacji
  • Odpowiedz
We Wrocławiu sloiki już spakowane i wracają do domów ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Brzydall: Jestem pełen coraz większego podziwu dla tego koronawirusa i sposobów w jaki podporządkowując umysły nosicieli, zyskuje coraz to nowe pola migracji.
  • Odpowiedz
@Wyrelworelowany: darcie łacha to jest z takich studenciakow co po miesiącu mieszkanie we wro juz sie odcinają od Pcimia dolnego i wszędzie to glosza jakimi to Wrocławianami rodowitymi nie są, a na weekendy czym migiem po sloiczki, albo jak rodzice po skończonych studiach zakręca kurek z kasą to czym prędzej powrót do Pcimia, bo drogo ( ͡° ͜ʖ ͡°) tyczy sie pozerów, a nie normalnych ludzi
  • Odpowiedz