Wpis z mikrobloga

Ty cos cwiczysz, czy o co chodzi , ze tak jesz ochydnie? obiecalem sobie , ze jak zaloze konto i zapostujesz to zapytam. szybkie pytanko co do #!$%@?


@alpengold: Nie mam pojęcia, czemu ludzie myślą, że ochydnie jem. Nic nie ćwiczę; w sumie to nawet jak mi się czasem zachce, to ilekroć ktoś pyta, czy coś ćwiczę - to mi się odechciewa.
  • Odpowiedz
poczytalem o tej diecie carnivore i ma wiecej wad niz zalet. M.in wysoki cholesterol i nadcisnienie. wiec czemu to robisz


@alpengold: Nic nie wiesz o cholesterolu i nadciśnieniu. Martwiącym się o cholesterol zwykle wytykam, że są jakieś 40 lat za literaturą (martw się o trójglicerydy, a nie całkowity cholesterol). Nadciśnienie jest z reguły efektem hiperinsulinemii spowodowanej nadmiarem tłuszczu w organizmie.
  • Odpowiedz
@anonymous_derp: no to dlaczego taka dieta? nadal nie otrzymalem stasysfakcjonujej odpowiedzi xd czemu nie mozesz zjesc kanapki z rana itp tylko kawal tlustego miesa, czemu na obiad nie jesz ryżu, makaronu, ziemniakow, kirde nie wiem plackow nalesnikow frytek. Na sniadanie kostka masla jedzona widelcem. Chyba nie ogarniam tego,
  • Odpowiedz
no to dlaczego taka dieta? nadal nie otrzymalem stasysfakcjonujej odpowiedzi xd czemu nie mozesz zjesc kanapki z rana itp tylko kawal tlustego miesa, czemu na obiad nie jesz ryżu, makaronu, ziemniakow, kirde nie wiem plackow nalesnikow frytek. Na sniadanie kostka masla jedzona widelcem. Chyba nie ogarniam tego,


@alpengold: Tutaj możesz poczytać o moich osobistych efektach: http://pl.catholiccarnivore.cc/o-mnie/efekty/

#carnivore jest syntezą paru paradygmatów żywieniowych - paleolitycznego i niskowęglowodanowego. (Tak też
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@anonymous_derp: ja dosłownie dzisiaj robiłem sobie gulasz z 1.5kg łopatki wieprzowe przez jakieś 3 godziny i pod sam koniec gotowania, kiedy już tylko czekałem aż kartofle w garnku dojdą wszystko spaliłem. A tu przychodzi na taki derp, otwiera opakowanie mięsa mielonego i spożywa je na surwo.
Co ty chłopie robisz z całym tym wolnym czasem?
  • Odpowiedz