Wpis z mikrobloga

@kasza332: Poprzednie pokolenie pamięta jeszcze jak na całym "Cywilizowanym Zachodzie" za homoseksualizm było więzienie. Kiedy lewica przejęła tam władzę i ośrodki opiniotwórcze, to odwalili maksymalnie w drugą stronę. W Polsce pod tym względem po prostu było i jest normalnie. Tolerancja - tak, ale nie pozwolimy sobie wejść na głowę lewicy, która obrzydliwie używa 2% mniejszości seksualnej jako proletariatu aktualnej odsłony swojej rewolucji.
  • Odpowiedz
@kasza332: Poprzednie pokolenie pamięta jeszcze jak na całym "Cywilizowanym Zachodzie" za homoseksualizm było więzienie. Kiedy lewica przejęła tam władzę i ośrodki opiniotwórcze, to odwalili maksymalnie w drugą stronę. W Polsce pod tym względem po prostu było i jest normalnie. Tolerancja - tak, ale nie pozwolimy sobie wejść na głowę lewicy, która obrzydliwie używa 2% mniejszości seksualnej jako proletariatu aktualnej odsłony swojej rewolucji.


@malleonamalo: maksymalnie w drugą stronę ? Znaczy teraz
  • Odpowiedz
@Djelon:

myślozbrodnie, jak tylko coś powiedzą w złym tonie


Myślozbrodnia, jak sama nazwa wskazuje, nie tyczy się mówienia czegoś w złym tonie, ani w dobrym, ani w jakimkolwiek. Skoro nie wiesz, co takie pojęcie znaczy lub używasz go bez większego zastanowienia, to pewnie sam za bardzo nie orientujesz się w sytuacji i opowiadasz takie farmazony, bo prawicowa wizja świata zastąpiła ci zdolności poznawcze.
  • Odpowiedz
@Djelon: Nie ma potrzeby go sprawdzać, bo nie ma ono nic wspólnego z myślozbrodnią. Myślozbrodnia polega na posiadaniu myśli, które są niepożądane przez ustrój, nie na wyrażaniu ich.
  • Odpowiedz
@Djelon: Mogę ci jeszcze napisać, że nie potrafisz bronić swoich zakłamanych opinii, nie masz za bardzo pojęcia, co piszesz, a twoja argumentacja sprowadza się do

zabawny jesteś

co świadczy o twojej zamierzonej stronniczości lub pospolitej głupocie, a zapewne o jednym i o drugim.
  • Odpowiedz
@Tadeusz_Radziwill: cóż, pokazujesz poziom twoich wypowiedzi. Widocznie argumentacja nie na temat to twoja specjalność i szkoda z tym dyskutować.
Więc napiszę to samo jeszcze raz: ludzie są skazywani za myślozbrodnie jak tylko wyjawią swoje myśli w sposób publiczny, a skoro nie mamy maszyny do odczytywania myśli, mieści się to w definicji "polega na posiadaniu myśli, które są niepożądane przez ustrój".
Jeżeli w twojej wielmożnej opinii jest inaczej - wisi mi to.
  • Odpowiedz
@Tadeusz_Radziwill: cóż, pokazujesz poziom twoich wypowiedzi. Widocznie argumentacja nie na temat to twoja specjalność i szkoda z tym dyskutować.

Więc napiszę to samo jeszcze raz: ludzie są skazywani za myślozbrodnie jak tylko wyjawią swoje myśli w sposób publiczny, a skoro nie mamy maszyny do odczytywania myśli, mieści się to w definicji "polega na posiadaniu myśli, które są niepożądane przez ustrój".

Jeżeli w twojej wielmożnej opinii jest inaczej - wisi mi to.
  • Odpowiedz
@Djelon: Skoro twierdzisz że tak się dziej to mi wskaż. Od kiedy to ktoś ma sobie szukać argumentów na potwierdzenie tego co sobie ktoś inny wymyśli ?
  • Odpowiedz
pokazujesz poziom twoich wypowiedzi.


Twoja argumentacja to

zabawny jesteś


więc nawet nie próbuj zarzucać mi niskiego poziomu wypowiedzi, bo po prostu się ośmieszasz.

szkoda z tym dyskutować.


Po prostu nie jesteś w stanie.

Więc napiszę to samo jeszcze raz: ludzie są skazywani za myślozbrodnie jak tylko wyjawią swoje myśli w sposób publiczny


To jest łgarstwo, nigdzie tak nie napisałeś.

a skoro nie mamy maszyny do odczytywania myśli, mieści się to w definicji
  • Odpowiedz