Wpis z mikrobloga

Śmieszne jest dla mnie to nagłe uwielbienie dla Szumowskiego na wykopie, gość generalnie:
- #!$%@?ł 3 tygodnie na przygotowanie kraju na epidemię,
- wcześniej oszukał kilkukrotnie zawody medyczne
a teraz wychodzi na mównicę niewyspany i mówi co mu każą powiedzieć eksperci z zespołu a czego prezes Kaczyński nie zabronił mówić w obawie przed spadkiem poparcia. Wykopkom miękną serca jaki to on przepracowany i niewyspany - dokładnie tak przepracowany i przemęczony jak #!$%@? przeciętny polski lekarz.

#koronawirus #pis
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Planeta_odebete2: od kiedy twierdzisz że NFZ jest świetnie zarządzany i bezczelnie kłamiesz że ktoś tam pracujący tak uważa pozostało mi się tylko z ciebie śmiać, podwyżki były pierwszy raz od 1989, jesteśmy genialnie przygotowani na walkę z wirusem (prezydent poznania to lewak i kłamie że przy jednym zarażonym zaczyna brakować środków) no i najważniejsze a za peło było gorzej i ogólnie to wszystko ich wina xD
  • Odpowiedz
ierdzisz że NFZ jest świetnie zarządzany i bezczelnie kłamiesz że ktoś tam pracujący tak uważa pozostało mi się tylko z ciebie śmiać, podwyżki były pierwszy raz od 1989, jesteśmy genialnie przygotowani na walkę z wirusem (prezydent poznania to lewak i kłamie że przy jednym zarażonym zaczyna brakować środków) no i najważniejsze a za peło było gorzej xD


Jeden. JEDEN merytoryczny argument, ptysiu. Naprawdę, potencjał intelektualny nie pozwala ci nawet na tyle? A
  • Odpowiedz
Naprawdę nie widzisz, że te tabelki równie dobrze mogłyby zostać użyte przez krytyka Pisu do pokazania jak bardzo rząd ma w nosie służbę zdrowia?


No, nie do końca. Popatrz, że o 2/3 w porównaniu do tego co dostawali "za peło" w ciągu czterech lat im się podniesie. Ja wiem, że to wciąż wygląda słabo, ale masz milion sposobów by sobie dorobić. Ta ekipa wprowadziła też lojalki tzw. patriotyczne, za deklaracje, że się będzie pracowało na miejscu. Coś ok 700 złotych. Nawet na samej rezydenturze brat zarabia teraz więcej niż te dane z tabelek. + masz jeszcze możliwość dorobić drugie tyle, np. dyżurując raz w tygodniu.

Chyba kolejki do okulisty na NFZ są naprawdę długie.


Są.
  • Odpowiedz
W końcu głos rozsądku, ten rząd od początku #!$%@?ł służbę zdrowia w każdym wymiarze za co powinni wylądować na politycznym śmietniku


Pytanie tylko, gdzie powinni wylądować ich najwięksi konkurenci, skoro #!$%@? służbę zdrowia w każdym wymiarze po stokroć bardziej, o czym świadczą wszystkie możliwe wskaźniki? Jak wyjebujemy jednych i drugich, to się na to piszę.
@tomosano:
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: skoro rok w rok wydłużające się kolejki do lekarza specjalisty, zamykanie rekordowej ilości placówek, podnoszenie minimalnej olewając pracowników służby zdrowia pomijamy bo nie pasują do propagandy to ciężko mi się odnieść. Może wstawianie na dyrektorów ludzi nie mających kompetencji ale powiązania partyjne? Mało już tej służby zostaje
  • Odpowiedz
@Deska_o0:

ok w rok wydłużające się kolejki do lekarza specjalisty

Ptysiu malinowy, już ci tłumaczyłem, że wyszkolenie lekarza to proces który trwa minimum 6lat + rok stażu. W przypadku lekarza specjalisty, dochodzi do tego jeszcze rezydentura. Wówczas rządził kto inny, więc masz pretensje o to, że nie cofnęli się w czasie. Bo co mogli zrobić TERAZ to zrobili. Zwiększono ilość miejsc na kierunkach lekarskich + miejsc na rezydenturach. Na efekty poczekasz 6+1+5lat.

Co ma minimalna pensja do wynagrodzeń pracowników Służby Zdrowia, to tylko ty raczysz wiedzieć. W każdym razie, trzeba byłoby policzyć czy nawet tu się nie mylisz, ale raczej tak. Popatrz w tabelki. Oblicz procent o ile wzrosła minimalna i wynagrodzenie rezydentów (a właściwie podstawa wynagrodzenia, bo poza rezką zarobisz naprawdę godnie - zwykła zależność podaż/popyt/cena.) Podejrzewam, że twoja teza jest błędna, ale nie mam teraz czasu się tym zająć. Masz dwie
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: dorzuc do tych obliczeń inflację która pomijasz i wynik wręcz przykry.
Wybór w Poznaniu:
https://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,24041919,znow-goraco-wokol-dyrektora-szpitala-mswia-opozycja-sklada.html
Zaraz będzie kwik że wyborcza więc masz źródło sprzyjające rządowi ale również dostrzegające kpinę:
https://wiadomosci.wp.pl/busko-zdroj-radny-bez-doswiadczenia-zostal-dyrektorem-uzdrowiska-6364206396044929a
Twierdzisz że jesteś w bliskim kontakcie ze środowiskiem medycznym więc powinieneś pamiętać jaka wrzawa na ten temat była
  • Odpowiedz
dorzuc do tych obliczeń inflację która pomijasz i wynik wręcz przykry.


Ale rozumiem, że ta inflacja to tylko do wynagrodzeń? Pensji minimalnych inflacja magicznie nie obejmuje? xDDDD Inflacja w ciągu czterech lat zjada 2000zł podwyżki + bodaj 700zł dodatku? Gdzie? W Wenezueli? Bo w Polsce mamy inflację na poziomie circa 3,5%.

Chłopaku, weź się do majzy, bo kompromitujesz ideę.

masz
  • Odpowiedz
@wykopowaswinia to że wcześniej się nie wykazywał nie znaczy że teraz nie gada z sensem. Ja oceniam jego obecne decyzje i wydają się być konkretne i prawidłowe. Jego wcześniejsza praca była oceniana kilka miesięcy temu. Uważam że trzeba być idiotą aby jechać po kimś nie zależnie od działań a tylko na podstawie tego czy kogoś lubisz czy nie.
  • Odpowiedz
@Deska_o0: klocisz sie z pisowskim zwierzakiem dla ktorego dwa dyzury w tygodniu + dorabianie w NLP jako rezydent żeby zarobić to sytuacja całkiem normalna i fajna, daruj sobie. Przecież każdy w Polsce pracuje 350 godzin w miesiącu żeby zarobić normalne pieniądze. Na potrzeby argumentu wymyślił sobie nawet brata na drugim roku specjalizacji i nawet mu życiorys ułożył. xD

Kreuje sie przy tym na znawce tematu i zarzuca innym ignorancję oraz
  • Odpowiedz
@Strahl: obserwuje z ubawem fikołki po prostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież to znany trol na nowym koncie, na Miriam pisał prawie identycznie, nie wiem jakie miał w międzyczasie
  • Odpowiedz
@Deska_o0: U nas w szpitalu jak pracowałem jeszcze w Polsce też dostaliśmy dyrektora z borzej pisowskiej łaski, merytorycznie zero, przyszedł do nas na radiologie się pytać czy te komputery to nam potrzebne są bo dużo kosztują i kiedyś to na kliszach się pracowało i też ludzie żyli. I po co w ogóle tych ludzi tyle badać, ta cała radiologia to same straty szpitalowi przynosi.

Miejsce na reklamę:

Btw młodym lekarzom
  • Odpowiedz
jak ja kocham oceny ludzi którzy służbę zdrowia widza w telewizorze a w pracy nigdy nie byli taki wasz obraz internetowych narzekaczy.
  • Odpowiedz
@wykopowaswinia: w rodzinie żony jest ktoś wysoko postawiony w ministerstwie zdrowia.Przyjazd z pracy w środku nocy na prysznic i powrót do pracy to norma w ostatnich tygodniach. Każdy daje z siebie tam maksa.
  • Odpowiedz