Wpis z mikrobloga

Śmieszne jest dla mnie to nagłe uwielbienie dla Szumowskiego na wykopie, gość generalnie:
- #!$%@?ł 3 tygodnie na przygotowanie kraju na epidemię,
- wcześniej oszukał kilkukrotnie zawody medyczne
a teraz wychodzi na mównicę niewyspany i mówi co mu każą powiedzieć eksperci z zespołu a czego prezes Kaczyński nie zabronił mówić w obawie przed spadkiem poparcia. Wykopkom miękną serca jaki to on przepracowany i niewyspany - dokładnie tak przepracowany i przemęczony jak #!$%@? przeciętny polski lekarz.

#koronawirus #pis
  • 163
  • Odpowiedz
@wykopowaswinia:

a PESEL i numer buta?

Mogę ci powiedzieć tylko tyle, ile nie umożliwi identyfikacji. Brachol skończył ŚUM na lekarskim. Robił staż w mieście swojej dziewczyny. Jak zaczynał staż to się bał, bo było ryzyko, że w wieku 30lat będzie od mamy pożyczał na życie (poszedł na medycynę, po przerwanych studiach na UWr - chemia). Na szczęście akurat wtedy wpadły te podwyżki. Po stażu, przenieśli się na wschód, do miasta
  • Odpowiedz
@wykopowaswinia: Ha,ha #!$%@?ł przygotowania, ale jak #!$%@?ł to zero informacji.Widzę, ze platformerskie trolle po szoku z powodu wirusa przeszły ponownie do ataku.

Żadne przygotowania nie pomogą, jak mamy w Polsce takich idiotów jak Grodzki.
  • Odpowiedz
Masz zerowe pojęcie na ten temat i tyle. Powtarzasz slogany, które podsuwają ci polityczne trolle. Słyszałeś coś o jakimś oszukaniu Porozumienia Rezydentów


@Planeta_odebete2: temat znam nawet bardzo dobrze i po prostu wiem jak to realnie wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°) to ty uczepiles się rezydentów na tyle że nawet brata na ten cel sobie wymyśliłeś, służba zdrowia leży i kwiczy z roku na rok bardziej. Pogadaj
  • Odpowiedz
@dziadeq: Ale wiesz co to jest mediana? To znaczy że pacjentów 60+, jest tyle samo co pacjentów <60, a ta grupa stanowi niecale 10% ludności Włoch. Poza tym ciężkie powikłania nie oznaczaja śmierci. Włosi mają stare i niezdyscyplinowane społeczeństwo, ale przede wszystkim stare i to jest ich problem, główny.
  • Odpowiedz
@wykopowaswinia: Wynik to z faktu, że wypok jest upośledzony. Jakiś pisowski troll wrzuci swoje wypociny, pod spodem ktoś napiszę, że jest debilem i poda fakty, to wpis z 10 plusami, z odpowiedzią na 1000 plusów będzie w gorących.

Ponadto polecam podpisywać użytkowników tego portalu swoimi notatkami.
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: Jak ja lubię takie oranka OP-ów ignorantów, postujących wuja warte frazesy i po prostu fałsz.

Tydzień temu zaczeli klepać, że w Niemczech 200k testów wykonano, tymczasem nie ma żadnych konkretnych danych,(ale szacuje się, za "Kassenärztliche Bundesvereinigung") że ~25k w ciągu trzech ostatnich tygodni, gdzie skala jest przecież totalnie inna niż w PL. Poprosiłem o źródło.. Cisza.

W drugiej części komentarza masz, że właśnie na skutek tego, wg. rozmówcy, wszyscy
kurczakos1 - @Planeta_odebete2: Jak ja lubię takie oranka OP-ów ignorantów, postujący...

źródło: comment_15839219015uyMo0NVRV6Etrl5VNvsdc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wykopowaswinia:

PS. a tak swoją drogą, to rzucasz oskarżeniami, ale kompletnie nie odnosisz się do tego o czym piszę. Nie wierzysz w mojego brata, trudno - nauczę się z tym żyć. Odnieś się zatem do argumentów. Np. doczytałeś już czego dotyczy rzekome niewywiązywanie się ministerstwa z umowy z rezydentami? Podobnie jak @Deska_o0 już wiecie, że nie było żadnych nieprawidłowości w wypłacaniu wynagrodzeń, a spór dotyczył roku bazowego, od którego
  • Odpowiedz